Slovanské Noviny

16. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vlády bežne utajujú informácie týkajúce sa manipulácie s ľudským nervovým systémom.

V roku 1962 americký vedec Allan H. Frey uskutočnil experimenty s pulznými mikrovlnami, ktoré vydávali zvuky cvakania, bzučania, syčania či klopania v hlavách ľudí na vzdialenosť až niekoľko tisíc yardov. Vo svojej správe tiež napísal, že so zmenou parametrov môže vyvolať pocit mravčenia alebo vnímanie silného búchania v hlave a tvrdil, že táto energia „by mohla byť využitá ako nástroj na skúmanie kódovania nervového systému… a na stimuláciu nervový systém bez poškodenia spôsobeného elektródami“ (pozri toto ).

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Inými slovami, Allan Frey bol na ceste k nájdeniu spôsobu, ako na diaľku manipulovať s ľudským nervovým systémom. Vláda USA to rýchlo pochopila. Nasledujúce dve desaťročia bol Frey, financovaný Úradom námorného výskumu a americkou armádou, najaktívnejším výskumníkom v oblasti biologických účinkov mikrovlnného žiarenia v krajine.

Frey spôsobil, že potkany sa stali poslušnými tým, že ich vystavil žiareniu s priemernou úrovňou výkonu iba 50 mikrowattov na štvorcový centimeter. Zmenil špecifické správanie potkanov pri 8 mikrowattoch na štvorcový centimeter. Zmenil srdcovú frekvenciu živých žiab na 3 mikrowatty na centimeter štvorcový. Pri iba 0,6 mikrowattu na štvorcový centimeter spôsobil, že srdcia izolovaných žiab prestali biť načasovaním mikrovlnných impulzov na presný bod počas srdcového rytmu (pozri toto a toto ).

V roku 1975 Allan Frey publikoval svoj výskum hematoencefalickej bariéry v Annals of the New York Academy of Sciences, kde hematoencefalická bariéra (chrániaca mozog pred jedom, ktorý sa doň dostane spolu s krvou) potkanov, osvetlená pulznou rádiofrekvenciou, umožňovala farbivo preniknúť do ich mozgu. Jeho zistenia potvrdilo 13 rôznych laboratórií v 6 krajinách a s použitím rôznych zvierat.

V roku 2012 Allan H. Frey napísal článok, v ktorom opísal, ako americké letectvo Brooks sfalšovalo jeho experiment výberom dodávateľa, ktorý namiesto do krvi vstrekol farbivo do čriev a týmto spôsobom zabezpečil, že farbivo sa neobjaví v mozgu. Americkému letectvu to malo pomôcť získať súhlas ľudí na stavbu radarov v ich okolí.

Podľa Freya sa tá istá letecká základňa Brooks neskôr pokúsila „diskreditovať neklasifikovaný výskum v mikrovlnnej oblasti“, aby pokryla „utajovaný program mikrovlnných biologických zbraní“.

Allan Frey uzavrel : „Financovanie otvoreného mikrovlnného biologického výskumu v Spojených štátoch bolo v podstate zastavené. Ostatne široká verejnosť (na celom svete) doteraz nič nevie o možnosti ovládať svoju mozgovú činnosť na diaľku pôsobením pulzných mikrovĺn na svoj nervový systém.

V marci 2021 americký vedec James C. Lin napísal článok o Havanskom syndróme, kde napísal, že tento problém, ktorý spôsobili americkým diplomatom a vládnym agentom na Kube a inde, s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobili pulzné mikrovlny (pozri toto ) .

Dňa 5. decembra 2020 zverejnila Akadémia vied USA štúdiu o Havanskom syndróme, v ktorej uviedla:

“Celkovo sa zdá, že smerovaná pulzná RF (rádiofrekvenčná) energia, najmä u tých s odlišnými skorými prejavmi, je najpravdepodobnejším mechanizmom na vysvetlenie týchto prípadov spomedzi tých, ktoré výbor zvažoval.”

Ale 2. marca 2023 zverejnila americká televízia CNN článok o správe 7 amerických spravodajských agentúr. Píše sa v ňom, že „neexistuje žiadny vierohodný dôkaz o tom, že by cudzí protivník vlastnil zbraň alebo zberné zariadenie, ktoré je schopné spôsobiť záhadné incidenty“ (Havana syndróm). Americké spravodajské agentúry sa týmto spôsobom pokúsili poprieť platnosť vedeckej správy Americkej akadémie vied a skryť pred svetovou širokou verejnosťou skutočnosť, že pulzné mikrovlny môžu byť použité na útok na ich mysle.

Existuje veľké množstvo vedeckých experimentov, ktoré dokazujú, že mimoriadne nízke frekvencie elektromagnetického žiarenia môžu vyvolať účinky v ľudskom nervovom systéme.

Pre mikrovlny a extra dlhé elektromagnetické vlny je spoločné to, že obe nesú elektrické a magnetické polia. Neuróny sú plné iónov a tento elektrolyt môže ľahko fungovať ako anténa, v ktorej elektromagnetické vlny budú produkovať elektrické prúdy, ktoré sú podstatnou súčasťou nervových impulzov v mozgu.

Na medzinárodnej konferencii o nelineárnej elektrodynamike v biologických systémoch v roku 1983, ktorú okrem iného sponzoroval Úrad pre vedecký výskum amerického letectva a Úrad pre námorný výskum, Friedeman Kaiser z Ústavu teoretickej fyziky na Univerzite v Stuttgarte prednášal o účinkoch extra nízke frekvencie elektromagnetických vĺn na ľudskom nervovom systéme alebo „extrémne vysoká citlivosť určitých biologických systémov na veľmi slabé elektromagnetické signály“.

Uviedol: „V modeli mozgových vĺn… Vonkajší stimul môže slúžiť len ako spúšťač na spustenie interného signálu odozvy… Systém poslúcha externý pohon, osciluje s vonkajšou frekvenciou…pomalý externý pohon vedie k zvyšujúcej sa modulácii amplitúdy s externá frekvencia.”

Tento jav nazval „strhávanie“ a naznačil, že „excitácie navrhovaných typov by mohli viesť k zmenám v správaní a funkcii biosystémov“ ( str. 394 ). Pre prednášku Friedmana Kaisera neexistuje lepšie vysvetlenie ako to, že elektromagnetické frekvencie ELF produkujú elektrické prúdy v elektrolyte vo vnútri nervového tkaniva. V záverečnom prejave na tejto konferencii Samuel Koslov, vedúca osobnosť projektu kontroly mysle Pandora amerického námorníctva, vyhlásil:

„Ak je veľa z toho, čo sme počuli, naozaj správne, nemusí to byť pre národ o nič menej významné ako vyhliadky, ktorým čelila fyzikálna komunita v roku 1939, keď sa skutočne preukázala dlho predpovedaná schopnosť štiepenia jadra. Možno si spomeniete na slávny list Alberta Einsteina prezidentovi Roosveltovi. Keď sme v pozícii, že to môžeme urobiť, pokiaľ ide o naše dôkazy, navrhol by som, aby sa vyžadoval analogický list“ ( str. 596 ).

Už v roku 1980 John B. Alexander, bývalý riaditeľ amerického Národného laboratória Los Alamos vo svojom článku vo Military Review o diaľkovom riadení činnosti ľudského mozgu, napísal :

“Ktokoľvek urobí prvý veľký prielom v tejto oblasti, bude mať obrovský náskok pred svojim protivníkom, výhodu podobnú výhradnému držaniu jadrových zbraní.”

V roku 2014 čínski vedci zverejnili výsledky experimentu, v ktorom hľadali mikrovlnnú vodivosť roztokov elektrolytov. V úvode zdôraznili, že ich experiment „hrá dôležitú úlohu pri skúmaní interakcie medzi elektromagnetickými vlnami a biologickými tkanivami, ktoré majú vysoký obsah vody a významnú koncentráciu iónov“. Na svoj experiment použili roztok soli.

Chemický vzorec soli je NaCl. To znamená, že obsahuje atómy sodíka a chloridu. Ióny oboch týchto atómov hrajú dôležitú úlohu pri odpaľovaní nervových buniek. Experiment dokázal, že tento elektrolyt je vodivý pre mikrovlny do frekvencie 20 GHz (pozri toto ). Je veľmi rozumné očakávať, že ak budú tieto mikrovlny pulzovať vo frekvenciách frekvencií aktivity neurónov v mozgu, budú „unesené“ oscilovať s týmito frekvenciami.

Organizácia MCS America, ktorá bojuje proti znečisteniu, tento záver potvrdzuje vo svojej štúdii o citlivosti elektromagnetických polí. Štúdia uvádza :

„Telo dokáže zbierať signál a premieňať ho na elektrické prúdy rovnako ako anténa rádia alebo mobilného telefónu. Tieto prúdy sú prenášané iónmi… prúdiacimi cez živé tkanivá a v krvných cievach (systém rúrok plných elektricky vodivej slanej tekutiny, ktorá spája takmer každú časť tela), keď tieto prúdy narážajú na bunkové membrány, ktoré sú normálne elektricky nabité, snažia sa vibrovať v čase s prúdom“ (všimnime si, že neurón je tiež bunka).

Pravdivosť týchto „špekulácií“ či „konšpiračných teórií“ potvrdzuje experiment, v rámci ktorého bolo 20 dobrovoľníkov vystavených pulzom 217 Hz používaných v mobilnej telefónii a na záznamoch ich elektroencefalogramov vyvolávali potenciály (alebo jednoducho povedané elektrické prúdy v frekvencia) 217 ​​Hz (pozri toto ) alebo iná, kde mikrovlny mobilných telefónov pulzujúce s frekvenciou 11 až 15 Hz vyvolali zmeny v EEG počas spánku u 30 dobrovoľníkov (pozri toto ). Austrálski vedci tiež zistili, že:

„Nielenže signály mobilného telefónu mohli zmeniť správanie osoby počas hovoru, ale účinky narušených vzorcov mozgových vĺn pokračovali dlho po vypnutí telefónu (pozri toto ) .

Na doplnenie tejto informácie je potrebné povedať, že nervový systém funguje digitálne a nervové akcie sa líšia frekvenciou a počtom nervových vzruchov, v ktorých veľký počet neurónov synchronizuje svoju činnosť. Týmto spôsobom je možné úplne ovládať činnosť ľudského mozgu vrátane myšlienok. Robert Becker, ktorý bol dvakrát nominovaný na Nobelovu cenu za výskum elektrických potenciálov v organizmoch, vydal v roku 1985 knihu „Body Electric“, kde citoval experiment, ktorý bol zverejnený dobrovoľne na základe zákona o slobode informácií.

Autor experimentu JF Schapitz uviedol:

„V tomto výskume sa ukáže, že hovorené slovo hypnotizéra môže byť tiež prenášané modulovanou elektromagnetickou energiou priamo do podvedomých častí ľudského mozgu – teda bez použitia akýchkoľvek technických zariadení na príjem alebo prekódovanie správ a bez toho, aby osoba, ktorá je vystavená takýto vplyv má šancu vedome kontrolovať vstup informácií.

V jednom zo štyroch experimentov mali subjekty dostať test so stovkami otázok, od jednoduchých po technické. Neskôr, keď nevedeli, že boli ožarovaní, boli vystavení informačným lúčom, ktoré navrhovali odpovede na otázky, ktoré nechali prázdne, amnézii na niektoré ich správne odpovede a falšovaniu pamäte ich správnych odpovedí. Po 2 týždňoch museli prejsť testom znova.

Výsledky týchto experimentov neboli nikdy publikované. Ale evidentne už v tom čase tajné služby pracovali na technológiách, ako vnútiť ľuďom myšlienky pomocou pulzných mikrovĺn, aby sa do ľudského mozgu preniesla ľudská reč v ultrazvukových frekvenciách, ktoré mozog vníma, ale človek si to neuvedomuje. pretože nepočuje reč.

Pre vlády nie je ťažké pulzovať signály mobilných telefónov na frekvenciách mozgu a takto manipulovať s myšlienkami svojich alebo cudzích občanov.

Rozdiel medzi pulznými mikrovlnami a extra dlhými elektromagnetickými vlnami je v tom, že pulzné mikrovlny môžu byť zamerané na jednu osobu (alebo celý národ, ak signály mobilného telefónu pulzujú na mozgových frekvenciách), zatiaľ čo extra dlhé elektromagnetické vlny, prenášané na mozgových frekvenciách, s ich dĺžkou do 300 stoviek tisíc kilometrov sa dostanú mozgy vo veľkých oblastiach. Iste, zatiaľ legislatíva po celom svete (okrem Čile a Brazílie) nezakazuje takéto akcie vládam ani nikomu inému na ľudských mozgoch (napríklad Elon Musk buduje systém 20 000 satelitov po celej planéte a pracuje na výskume neurónových spojení na rovnaký čas).

Neurotechnológovia po celom svete, ktorí si netrúfajú zverejniť informácie o národnej bezpečnosti, ktoré museli podpísať pred začatím výskumu v tejto oblasti, volajú po vytvorení legislatívy, ktorá by chránila ľudí pred takýmito manipuláciami s ich mysľou (pozri toto ) .

Návrh takejto legislatívy predložený Európskej únii, podpísaný 11 svetovými organizáciami, nájdete na adrese (pozri toto ).

Mojmír Babáček

O autorovi: Mojmír Babáček sa narodil v roku 1947 v Prahe v Českej republike. V roku 1972 ukončil štúdium filozofie a politickej ekonómie na Karlovej univerzite v Prahe. V roku 1978 podpísal dokument na ochranu ľudských práv v komunistickom Československu „Charta 77“. Od roku 1981 do roku 1988 žil v emigrácii v USA. Od roku 1996 publikuje články na rôzne témy prevažne v českých a medzinárodných alternatívnych médiách.

V roku 2010 vydal knihu o útokoch z 11. septembra v českom jazyku. Od 90. rokov sa snaží napomôcť k dosiahnutiu medzinárodného zákazu diaľkového ovládania činnosti ľudského nervového systému a ľudskej mysle s využitím neurotechnológií.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d