Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ako sa vyhnúť pasci, ako ich rozpoznať? Väčšina ľudí si myslí, že je potrebné „tajné poznanie“ alebo „zvláštne odhodlanie“, že všetko je „skryté“ a je prístupné len „zasväteným“. Nie, nie je to tak.

„V skutočnosti nie je všetko tak, ako to naozaj je“, všetko je jednoduchšie. Ale len pre tých, ktorí rozmýšľajú. Každý človek je zasvätený do tajomstva, že svet je plný pascí. Najmocnejšia z nich je pasca dobra a zla. Separačná pasca stále funguje. Toto je to veľmi „tajné poznanie“. Teraz si začnite všímať tieto úskalia. „Rúžové okuliare“ budú odstránené z vašich očí. Pokiaľ si, samozrejme, nepostavíte spoľahlivý plot, ktorý obmedzí váš malý svet na ideologické hranice.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

…Je to nedostatok vedomostí, úzkosť myslenia, čo robí človeka ovládaným. Takto ľudia padajú do pascí. „Ľudia sa nebránia tomu, aby s nimi bolo manipulované“… Pretože „sloboda voľby ešte nebola zrušená“ a všetko, by malo byť podľa vášho vlastného výberu. Ale ako si vybrať? Čo je základom vášho výberu?

Vnútený názor, zvyky, zlozvyky, tradície, túžby či sny…Tak sa teraz rozhodnite, kto ste: bábka v nesprávnych rukách, alebo slobodný človek? Rozhodnite sa teda, ako nepadnúť do pascí: budete pokračovať v hľadaní gurua, alebo si začnete sami všímať, ako všetko funguje?

K. Lashina

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

možno ste nepostrehli

3 min read
6 min read
4 min read
7 min read
%d