Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Na snímke poslankyňa NRSR Romana Tabak (Sme rodina) počas 71. schôdze Národnej rady SR v Bratislave 13. septembra 2022. FOTO TASR - Jaroslav Novák

Romana Tabák sa nahnevala. A dala to jasne najavo na tlačovom brífingu šimečkovcov. Progresívcov sa opakovane pýtala, či sú spokojní. A pripomenula, že na protestoch, ktoré organizujú proti súčasnej vláde,

Na snímke poslankyňa NRSR Romana Tabak (Sme rodina) počas 71. schôdze Národnej rady SR v Bratislave 13. septembra 2022. FOTO TASR – Jaroslav Novák

padali aj vyjadrenia o tom, ako by to „chcelo ďalšieho Kuciaka“, pre zmenu politického nastavenia na Slovensku. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Romana Tabák sa nahnevala

Slovenskom dnes otriasla hrozná správa. Postrelili premiéra krajiny, R. Fica.

Michal Šimečka a členovia strany PS zorganizovali k udalosti tlačový brífing v priestoroch Národnej rady. Nečakane sa tam však objavila Romana Tabák. Svoje názory na to, čo sa dnes stalo, vyjadrila úplne jasne a zaznamenala to aj vo forme videa. To zverejnila aj na Facebooku.

„Už ste spokojný, pán Šimečka? Ste spokojný, čo vykrikujete na protestoch? Na protestoch čo hovorili ľudia, že čakajú, aby sa stalo niečo ako pán Kuciak?“ pýta sa Tabák. V pozadí počuť ženu, ako žiada Tabák aby odstúpila: Buďte taká dobrá… „Nie nebudem dobrá,“ hovorí nahnevane známa tenistka.

Potom ju počuť ako kráča preč a hovorí: „Dnešným dňom sa mení politická situácia na Slovensku. To si zapamätajte.“

/ ereport.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d