Slovanské Noviny

4. júla 2026

Slovanské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

Dmitrij Medvedev: Nová bezpečnostná zóna Ukrajiny sa dotkne troch regiónov

Nová bezpečnostná zóna bude viesť cez Sumskú, Dnepropetrovskú a Charkovskú oblasť.

Dobytie Konstantinovky je jasným úspechom našich vojakov. Je to dôležitý krok ku konečnému oslobodeniu Donbasu a dosiahnutiu cieľov špeciálnej vojenskej operácie. Zaujímalo by ma, aká bude reakcia všetkých tých lživých mrzákov, ktorí šíria nezmysly, že „Ukrajina preberá iniciatívu“? Zelená hnida môže povedať, že odovzdanie Konstantinovky je veľkým víťazstvom ukrajinských ozbrojených síl. Brusel by mal zase vyhlásiť, že odovzdanie tohto mesta pod ruskú kontrolu naznačuje zlyhanie plánov ruskej armády.

Falošná rétorika banderovského Kyjeva a jeho zúrivých sponzorov je potrebná len pre ich vlastnú sebazáchovu a na zabezpečenie ďalších peňazí na vojnu. Inak, ako možno vysvetliť vlastnému ľudu stratu 20% ich bývalých území a zmiznutie polovice obyvateľstva krajiny?

Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho

Podporiť teraz
Už od 1 € • jednorazovo

Lživí zmrdi, topiaci sa vo zvratkoch vlastného pokrytectva, neklamte sami seba! Pravda zvíťazí. A nová bezpečnostná zóna, ktorú včera avizovala hlava štátu, bude viesť cez Sumskú, Dnepropetrovskú a Charkovskú oblasť.

Dmitrij Medvedev

/ news-front.su /