Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Deň 15. apríl 2024 si Slovensko zapamätá ako jeden z tých najčernejších vo svojej histórii.

Nie čo do počtu nejakých obetí, ale toho, čo sa udialo. Atentát na premiéra Roberta Fica je niečo, čo sa zapíše do dejín Slovenska, na území ktorého sa predtým nikdy nič podobné nestalo.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Prstom ukazuje aj na opozičné médiá

Atentát na premiéra Roberta Fica je niečo, nad čím zostáva zdravý rozum stáť. Ak si ale zoberieme, aké nálady sú v našej spoločnosti, ako štvala opozícia ľudí na námestiach voči koalícii, tak sa niečo podobné možno aj dalo očakávať. Samotný premiér Robert Fico sa vo videu pred približne mesiacom zamýšľal nad atmosférou v našej spoločnosti, ktorá je spôsobená tým, že parlamentné aj prezidentské voľby vyhrala koalícia, čo opozícia nesie veľmi ťažko a hucká ľudí aby niečo robili a ukázali svoju nespokojnosť. Je až mrazivé pozrieť si slová, ktoré vtedy vyslovil Robert Fico, pretože sú akousi predzvesťou toho, čo sa udialo včera, 15. mája.

„Už len čakám, kedy sa táto frustrácia, tak intenzívne prehlbovaná Denníkom N, SME-čkom či aktualitami pretaví do vraždy niektorého z popredných vládnych politikov,“ povedal 10. apríla sťa by Prorok Rak z rozprávky Pavla Dobšinského. „A to nepreháňam ani milimeter,“ povedal Fico, ktorý vtedy určite ani len netušil, ako rýchlo sa jeho čierna predpoveď naplní, ba že obeťou atentátu, ktorá našťastie prežila, bude on sám! Tieto a ďalšie médiá, podľa neho, totiž doslova nabádajú progresívneho voliča, aby bol hulvátsky a agresívny.

„Osoby z verejného života podporujúce Petra Pellegriniho, ako napr. pána Végha či Rytmusa verejne popravujú na výstrahu len preto, lebo si dovolia mať iný názor len preto, aby sa po prehre v parlamentných a prezidentských voľbách, preboha, neobjavila tretia prehra, aby každý s vlastným názorom vedel, čo ho čaká, ak nebude voliť ako si želá Čaputová, Šimečka, Ódor či Korčok,“ hovorí ďalej Robert Fico a dodáva, že pred prezidentskými voľbami robili referendum o jeho vláde a o ňom samotnom, ako najvyššiu formu priamej demokracie. „A keď prehrali, už to nebolo referendum, ale tvrdenie, že prezidentský palác sme prepadli mačetami, a Čaputovej ukradli korunku z jej vlastnej hlavy,“ pridáva vo videu premiér Robert Fico.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d