Slovanské Noviny

18. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

„Čo sme videli, pokiaľ ide o závažnosť ochorenia Covid u detí, je to, že je v skutočnosti menej ako chrípka pre väčšinu vekových skupín, pokiaľ ide o riziko hospitalizácie,“ priznala bývalá predsedníčka imunizácie začiatkom tohto týždňa.

Lekárka, ktorá slúžila ako kanadský predseda pre imunizáciu, teraz priznáva, čo kritici rozprávajú o COVID po celý čas – že chrípka je medzi mladými ľuďmi smrteľnejšia ako COVID.

„To, čo sme videli, pokiaľ ide o závažnosť ochorenia Covid u detí, je, že je v skutočnosti menej ako chrípka pre väčšinu vekových skupín, pokiaľ ide o riziko hospitalizácie,“ hovorí Dr. Caroline Quach-Thanh , ktorá pôsobila ako predsedníčka kanadského národného výboru pre imunizáciu (NACI) v rokoch 2017-2021.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Uviedla to na tlačovej konferencii v Quebecu začiatkom tohto týždňa.

„A tak raz v čase budeme musieť s týmto vírusom zaobchádzať ako so všetkými ostatnými a nebudeme takí prísni v snahe zistiť, odkiaľ pochádza, snažiť sa úplne zabrániť jeho prenosu, hlavne preto, že teraz máme – väčšinu nás – základnú imunitu, či už prostredníctvom očkovania a/alebo prekonanej infekcie,“ dodala lekárka, čím sa len potvrdilo to, o čom disidenti hlavného prúdu rozprávania o COVID-19 argumentovali od začiatku takzvanej pandémie.

Zatiaľ čo vládne zdravotnícke úrady a mainstreamové médiá neustále presadzujú experimentálne injekcie pre detí, povinné maskovacie politiky v školách a dokonca aj zatváranie škôl ako spôsob boja proti COVID-19, LifeSiteNews od začiatku uvádza, že existuje rastúci počet dôkazov. čo naznačuje, že tvárové rúčka a masky sú neúčinné, že COVID predstavuje malé alebo žiadne riziko pre deti a že vakcíny proti COVID-19 u mladých ľudí spôsobujú viac škody , než zmierňujú.

V skutočnosti Quach-Thanhovej priznanie, že chrípka je u detí smrteľnejšia ako COVID, je známe už viac ako rok, pričom vedci z Johns Hopkins School of Medicine v lete 2021 uviedli, že našli „nulovú úmrtnosť u detí bez už existujúceho zdravotného stavu, ako je leukémia“, keď „analyzovali  približne 48 000 detí mladších ako 18 rokov s diagnózou Covid v údajoch zdravotného poistenia od apríla do augusta 2020“.

Napriek existencii takýchto dôkazov boli lekári v Kanade neustále cenzurovaní, prepúšťaní a dokonca odoberali lekárske licencie za to, že odmietli ísť spolu s nátlakom na očkovanie detí proti vírusu, ktorý sa dá pomerne dobre prekonať.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d