Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Harabin: Vykopnite presstitútov a mimovládnych agentov z verejného priestoru a polarizácia spoločnosti sa skončí do týždňa

Bývalý minister spravodlivosti a niekdajší šéf Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin v reakcii na pokus zavraždiť predsedu vlády SR Roberta Fica protivládnymi mítingami sfanatizovaným progresívnym extrémistom uviedol, že spoločnosť sa zradikalizovala nielen vďaka hystérii vlastizradných médií, ale aj pôsobením mimovládok a politických strán, ktoré našu spoločnosť cielene polarizujú.

Po atentáte na premiéra Fica hromadne apelujú na upokojovanie spoločností práve tí, ktorí ju celý čas rozoštvávajú a za vraždu Fica v štádiu pokusu nesú plnú zodpovednosť. Spoločnosť sa totiž nezradikalizovala sama od seba a upokojí sa hneď ako sa štát s vlastizradnými štruktúrami z médií, mimovládok a politických strán ktoré túto polarizáciu cielene vytvárajú vysporiada.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Rozoberme si kto a prečo tu polarizuje spoločnosť. Opozícia podporovaná médiami a Sorošovými mimovládkami nevie poraziť súčasné koaličné strany a tak to skúšajú ohlupovaním časti spoločnosti, ktorú pomocou klamstiev cieľavedome štvú proti vláde a ako alternatívu vládnutia im prezentujú panoptikum tých najhlúpejších indivíduí sústredených v opozičných radoch, ktorých z neznámych príčin označujú slovom „odborníci“.

Každý deň vymýšľajú nové a nové pseudokauzy, s ktorými balamutia ľudí a snažia sa v nich vytvoriť dojem, že podporovať pronárodnú vládu je hanba a nezodpovednosť, naopak podporovať idiotov, ktorých sme tu mali predchádzajúcich tri a pol roka, je prejavom slušnosti, múdrosti a zodpovednosti.

Ktorý príčetný človek by za normálnych okolností čo i len pomyslel voliť stranu, ktorá presadzuje prílev migrantov z tretieho sveta? Kto by volil stranu, ktorá chce zbaviť vlastný štát suverenity a zatiahnuť ho do vojny? Stranu, ktorá chce aby tu zákony tvorili nadnárodne korporácie miesto štátu a je ochotná zlikvidovať vlastný priemysel v mene akejsi uhlíkovej neutrality, či legalizovať pedofíliu a adopcie deti homosexuálmi? Žiadny.

Dá sa to dosiahnuť jedine dlhoročným ohlupovaním a klamaním verejnosti, že strany ktoré obhajujú národnoštátne záujmy sú zlo, proti ktorému musíte ísť voliť, aby ste zachránili demokraciu, slobodu a dobro.

Len tak sa potom môže stať, že časť ľudí s obmedzeným intelektom, s ktorým sú schopní porozumieť akurát nejakému mémečku, postavíte proti záujmom vlastného štátu a ešte im nahovoríte, že to oni sú tí múdri, slušní a zodpovední.

A kto sa na tom podieľa? Médiá napojené na nadnárodné korporácie, legalizačné firmy CIA financujúce politické strany a mimovládky, ktoré tento konflikt umelo vytvárajú.

Platia roztlieskavačov v diskusiách, ktorí sa prezentujú ako verejná mienka, platia samozvaných cenzorov, ktorí nahlasujú „škodlivé“ názory a s pomocou cudzej moci ich cenzurujú a upozaďujú na sociálnych sieťach. A napokon vytvárajú zoznamy ľudí, ktorí na ich zradcovskú činnosť poukazujú a nazývajú ich hybridnými hrozbami. Zabudnú len dodať pre koho sú hrozbami, lebo pre Slovensko určite nie, akurát tak pre ich sponzorov z americkej a britskej ambasády.

Pokiaľ sa štát nezačne tohto plevelu hnojeného zo zahraničia zbavovať, polarizáciu spoločnosti medzi rozumnými ľuďmi (dezolátmi) a klinickými idiotmi (slušní ľudia) tu budeme mať na veky.

Autor: Štefan Harabin

Zdroj: InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.