Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Expert ukazuje na „globalistov“ a „Projekt Ukrajina“

„Osamelý pištoľník“, tá kreslená postavička, ktorá posledných niekoľko desaťročí – prinajmenšom od novembra 1963 – pravidelne zosnovala väčšinu významných atentátov, opäť zaútočila, tentoraz na neposlušnom Slovensku. Vždy sa objaví vždy, keď je potrebná jeho prítomnosť, aby varoval nezbedníkov a disciplinoval aj tímových hráčov, ktorí sú nepozorní pri plnení svojich úloh.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pokus o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica do toho zapadá.

Ficova politická minulosť siahajúca desaťročia do minulosti mohla v globalistických kruhoch vyvolať istú nedôveru.

Jeho volebné víťazstvo a návrat k moci na jeseň minulého roka by sa však pravdepodobne považovali za zvládnuteľnú výzvu, keby bol Fico natoľko prehnitý, že by sa správal tak, ako to bežne robia jeho kolegovia, pred voľbami povedal jednu vec a po nej urobil opak.

Namiesto toho sa ukázalo, že je to muž verný svojmu slovu a určite potláča akékoľvek fámy, že bol niekedy prijatý ako jeden z mladých lídrov WEF. V kritickom bode pre globalistických ťahúňov, keď sa kooperatívny tímový hráč považuje za de rigeuer , sa rozhodol zísť z vychodených ciest s ďalšími „vyvrheľmi“ ako Viktor Orban a presadzovať staromódne hodnoty, ako je národná suverenita Slovenska.

Fico však netrval len na suverenite Slovenska, čo by bolo dosť zlé, ale aj na iných opovrhovaných predstavách, rovnako zdiskreditovaných v súčasnej Európe: štátnosť, národnosť, náboženstvo a rodina. Práve jeho vernosť týmto hodnotám, kedysi základným kameňom európskej civilizácie pred jej kultúrnou implóziou, urobil z Fica osamelý terč.

K týmto nedostatkom je však potrebné pridať niekoľko ďalších, nemenej obťažujúcich a tiež potenciálne život ohrozujúcich porúch.

Počas niekoľkých posledných mesiacov, keď sa Projekt Ukrajina menil na stroskotanú loď, Fico vzdorovito odmietal povoliť vojenskú pomoc kyjevskému režimu, žiadal zrušenie protiruských sankcií a opakovane vyjadril zakázanú predstavu, že Ukrajina bude porazená.

Zabudnutá kauza Hejce

Akoby toho nebolo málo, je toho ešte viac. Pri dávno zabudnutej tragédii v roku 2006 sa pri návrate z Kosova záhadne zrútilo slovenské lietadlo . Na palube bol okrem slovenských mierových síl najzaujímavejší náklad. Slovenskí špecialisti a súdni experti sa podieľali na exhumácii niekoľkých masových hrobov v Kosove, kde boli pochované srbské obete, a dôkazy viezli domov.

Ukázalo sa, že mnohé z týchto obetí vykazovali rezy na hrudníku, čo silne naznačovalo, že ich albánski obchodníci s ľuďmi použili ako neochotných darcov orgánov. Čitatelia, ktorých pamäť je stále nepoškodená, si spomenú na polemiku o extrakcii ľudských orgánov a obchodovaní s nimi v Kosove, ktorá v tom čase zúrila a vyvrcholila inkriminovanou správou o tejto téme z roku 2010, ktorú EÚ predložil švajčiarsky vyšetrovateľ Dick Marty .

Slovenský tím odovzdal súbor dôkazov, ktoré objavil, NATO, ktorého sa Slovensko medzitým stalo členom . Ale aby sa ubezpečili, že ich nálezy nezmiznú v nejakej čiernej diere aliancie, prijali preventívne opatrenie a nosili so sebou domov navyše. Ten dôkaz bol na palube lietadla, ktoré sa nevysvetliteľne zrútilo a zahynulo spolu s asi 40 slovenskými príslušníkmi, ktorých ústa o ich otrasných nálezoch v Kosove tak boli navždy zapečatené.

Ako káže zvyk v takýchto situáciách, slovenské orgány vykonali unáhlené a povrchné vyšetrovanie, jeho závery boli vyhlásené za štátne tajomstvo a následne zapečatené.

Pred piatimi rokmi bola letecká nehoda v roku 2006 opäť v centre pozornosti, pretože sa objavili nové dôkazy, že udalosť nemusela byť nehodou, pretože na palube bolo umiestnené výbušné zariadenie. Slovenský parlament začal vo veci vyšetrovanie, ktoré Robert Fico bezvýhradne a verejne podporil.

Okrem jeho nedávnych prešľapov to musel byť aj obrovský zásah proti nemu.

Ako sa dalo predpokladať, zodpovednosť za streľbu bola okamžite pripísaná osamelému jednotlivcovi, ktorý údajne nosil voči Ficovi politickú zášť a rozhodol sa ho zabiť.

Ako toto strašné vysvetlenie typu Jacka Rubyho dopadne, môžeme čoskoro vidieť, keď slovenské úrady stlačia svoje vyšetrovanie.

Ale bez ohľadu na to, čo slovenskí vyšetrovatelia odhalia a koľko z toho im ich vládcovia v NATO dovolia zverejniť, stále možno vyvodiť určité predbežné závery o tomto hroznom pokuse o vraždu. Na základe všetkých minulých skúseností sa tieto závery musia v konečnom dôsledku potvrdiť a určite obstoja v skúške času.

Gangsterský zásah na slovenského premiéra bude mať zamýšľaný účinok, či už prežije alebo nie. Bola to zastrašujúca správa poslaná nahlas a jasne všetkým zainteresovaným, ani nepomysleli na napadnutie poriadku založeného na pravidlách.

Povaha a dosah „pravidiel“, ktoré sa k nim vzťahujú, sa na Slovensku nedávno jasne prejavili. Ako sa pozícia kolektívneho Západu rúca, všetci európski lídri, ktorí by mohli uvažovať o prešľapoch alebo presadzovaní záujmov svojich národov pred poslušným plnením rozkazov, boli upozornení.

Ak bol Robert Fico zraniteľný, tak aj oni. A to platí nielen pre úbohé výhovorky pre národných lídrov, ktorí sú v súčasnosti vo funkcii, ale aj pre tých, ktorí sa ich snažia nahradiť. Všeobecnejšie povedané,

pokus o vraždu Roberta Fica vysiela odkaz vynikajúcim nepolitickým verejným osobnostiam rôznych profilov, ako je arcibiskup Vigano , ktorého odvážne vyhlásenia, súvislé analýzy a presvedčivé výzvy verejnosti hrozia zrútením vyrobeného konsenzu.

Stephen Karganovic

O autorovi: Stephen Karganovic je prezidentom „ Srebrenica Historical Project “, mimovládnej organizácie registrovanej v Holandsku, ktorá skúma faktickú maticu a pozadie udalostí, ktoré sa odohrali v Srebrenici v júli 1995.  Je pravidelným prispievateľom do Global Research. 

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.