Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Slovenský premiér Robert Fico je zanieteným odporcom Pandemickej zmluvy WHO a revidovaných Medzinárodných zdravotných predpisov WHO (MZP),

informuje portál Globalresearch v analýze ďalších možných motívov na jeho odstránenie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Premiér otvorene vyhlásil, že jeho krajina, Slovensko, sa nechystá podpísať „Pandemickú zmluvu“ WHO ani revidované Medzinárodné zdravotné predpisy (IHR), ktoré by WHO a najmä generálnemu riaditeľovi WHO poskytli diktátorské právomoci presahujúce jeho a WHO 194 zdravie a klimatická suverenita členských krajín.

Áno, aj klíma. Technokratickí tyrani a psychopati – Svetové ekonomické fórum (WEF), WHO, Organizácia Spojených národov (OSN) – a temné mocnosti podporujúce tieto výkonné orgány sa rozhodli, že falošné „zmeny klímy“ sa propagujú a indoktrinujú do celého sveta. prinajmenšom posledné polstoročie bolo súčasťou oblasti zdravia, pretože ovplyvnilo život ľudí, zvierat a rastlín.

Takže „klíma“ spadá pod zdravotnú zodpovednosť WHO a čo je horšie, do priamej zodpovednosti GR WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus ; muž sledovaný vo svojej domovskej krajine Etiópii kvôli teroristickým aktivitám.

Za to, že sa postavil proti tomuto potenciálne najväčšiemu zločinu proti ľudskosti v nedávnej histórii, môže vysoký politik zaplatiť životom.

Bože chráň – a modlime sa, aby premiér Robert Fico prežil. Pozrite si toto vrátane 3-minútového prejavu premiéra Roberta Fica, v ktorom vysvetľuje silný odpor jeho a svojich krajín voči týmto zmluvám, dohodám a nariadeniam.

Hovorí sa a existuje podozrenie, že niekoľko vedúcich predstaviteľov krajín z Afriky a Haiti bolo zavraždených, pretože oficiálne namietali proti „vaxxes“ vrahom mRNA vo svojich krajinách počas obdobia 2021 – 2023 mandátov na „očkovanie“ proti Covid mRNA.

Pre tých, ktorí stále pochybujú, ľudstvo je vo svetovej vojne – je to 3. svetová vojna? – alebo je to čistá vojna o prežitie ľudstva?

Len si pamätajte, veľký reset WEF a Agenda OSN 2030, ako aj Rímsky klub chcú, aby sa svetová populácia znížila takmer o 90 % – akýmkoľvek možným spôsobom. Jedným zo spôsobov, ktorý je už roky veľmi propagovaný, je snaha Billa Gatesa „očkovať“ svet ešte pred univerzálnym podvodom s covidom v rokoch 2020-2030.

Nepýtajte sa prečo. Psychopati nie sú ľudia – ale nebezpečne sa približujú k ovládaniu sveta, ak do toho my, ľudia, AKTÍVNE nezasahujeme a budeme sa na to pateticky pozerať ako na stádo oviec.

Pokiaľ oni – WEF, OSN, WHO – predstierajú, že volajú, nemusia vám odpovedať. Okrem toho vám nikdy nepovedia pravdu. Ale nezabudnite, Yuval Noah Harari nás, ľudí, opakovane nazval „zbytočnými jedákmi“.

Harari je jedným z najbližších poradcov Klausa Schwaba (WEF). Chcel povedať, že je lepšie, aby sme „zmizli“, keďže My, ľudia, neslúžime žiadnemu účelu v Jednom svetovom poriadku (OWO), v rámci úplne digitalizovanej „4. priemyselnej revolúcie“, vynález Schwaba / WEF.

A ľudstvo by tiež podliehalo „poriadku jedného zdravia“ v prípade, že by bola podpísaná pandemická zmluva a revidované MZP alebo by sa inak „zamotali“ – počas nadchádzajúceho Svetového zdravotníckeho zhromaždenia – 27. mája až 1. júna 2024 – alebo Valné zhromaždenie OSN v septembri 2024 alebo iným spôsobom.

Ešte tam nie sme. Ale pokus o vraždu slovenského premiéra, pravdepodobne pre jeho postoj proti plánovanej eugenistickej tyranii WHO, by mal byť varovaním, VZBUDENÍM.

Uvedomte si, uvedomte si – a postavte sa za ľudské práva, za ľudskosť a za krásny dar života.

Peter Koenig/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.