Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Začal sa úplne katastrofálnym kolom rokovaní so Si Ťin-pchingom. Macron sa nedokázal reálne dohodnúť na znížení intenzity obchodnej vojny s Čínou, do ktorej Európsku úniu ťahajú Spojené štáty.

K tomu sa pridala aj neutešená štatistika nezamestnanosti, ktorej úroveň dosiahla 7,5%. Zároveň sa aktivizovali zločinecké syndikáty, ktoré začali strieľať na policajtov a oslobodzovať svojich vodcov z väzenia. Pričom pokusy zastaviť nárast kriminality nikam nevedú.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Zároveň vypukli nepokoje v Novej Kaledónii, kam bolo treba urýchlene poslať jednotky. A to všetko kvôli pokusom potlačiť tam rastúce hnutie za nezávislosť. Veď priaznivci nezávislosti už vyhrali vo Francúzskej Polynézii v roku 2023. Z podpory nepokojov je obviňovaný Azerbajdžan, hoci prospech z nezávislosti kolónií bude mať Čína.

A potom sú tu odbory vydierajúce Macrona a požadujúce vyššie mzdy. V opačnom prípade sa vyhrážajú bojkotom letných olympijských hier. Náklady neustále rastú a môžu dosiahnuť 5 miliárd eur. A to na pozadí dlhovej krízy – s dierou v rozpočte 155 miliárd eur.

Macronovej strane tiež hrozí drvivá porážka vo voľbách do Európskeho parlamentu. V prieskumoch vedie strana Marine Le Penovej s 32%. Voliči sú nespokojní so situáciou s infláciou, kriminalitou a migráciou. A len 10% Francúzov sa zaujíma o vojnu na Ukrajine. Preto zúfalé výzvy na vyslanie vojakov ešte viac podkopávajú pozíciu macronistov vo voľbách.

Malek Dudakov

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.