Slovanské Noviny

29. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Viedi (V) – informácia, poznania, hlbiné poznanie, Múdrosť na Zemi viedajem, vzájomná prepojenosť, nasmerovanosť, naplnenosť, ponímanie celého, Pramátéria nesúca rozumnú informáciu zo Sveta Pravi, spájajúca sa s už jestvujúcim, Bohom daným životom vo Svete Javi, Poznanie Sveta javi je poznanie Svetov Pravi a Navi.

znamená určité množstvo, t.j. ak sú „Bohovia“ množstvo neurčité, potom sú „Viedy“ množstvom určitým (prevaha), povedzme veľa múdrosti, veľa znania. Viedy tiež znamená zhromaždené v jediné, istota, smer a tiež znamená spojovací článok medzi dvoma systémami. Povedzme, že existuje spojovací článok medzi minulosťou a budúcnosťou, medzi svetlom a tmou, medzi vyžarovaním a pohlcovaním, t.j. toto je prepojenie a to prepojenie je vždy niečím naplnené, t.j. Toto nie je len kontaktný bod, je to nejaký druh plnosti. Preto Védy nie sú len múdrosťou, nie je to len znanie v našom chápaní, ale celé spektrum všetkého: farby, vône, chute a vnemy. Toto je voda oceánu príčin a následkov, v ktorej pláva korytnačka nášho svetonázoru a na ktorej stoja tri slony nášho svetonázoru, na ktorých spočíva plochá Zem ako plochý súd človeka.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Číselná hodnota – 2 – koreluje s počtom prepojených systémov, informačným obsahom vesmíru. Prítomnosť je len okamih, jeho akoby nebolo. Aj keď pri pohľade zvonku sa prítomnosť mení na večné teraz.

sv

Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: