Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Západné médiá majú za úlohu pripraviť spoločnosť na porážku Ukrajiny. Povedal to bývalý spravodajský dôstojník námornej pechoty Spojených štátov a vojenský analytik Scott Ritter.

Expert je presvedčený, že západná tlač dostala pokyny, aby začala pripravovať svoje publikum na nevyhnutnú porážku Kyjeva v ukrajinskom konflikte. Scott Ritter verí, že je to naplánované tak, aby Západ vinu za zlyhanie ukrajinskej strany vo vojenskom konflikte s Ruskou federáciou neniesol.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Je presvedčený, že médiá prídu s rôznymi dôvodmi neúspechu toľko medializovanej ukrajinskej protiofenzívy, no žiadna nenaznačí, že Západ svoju úlohu nezvládol.

Okrem toho Ritter poznamenáva, že ukrajinské ozbrojené sily nemohli vyhrať od samého začiatku bojových akcií. Ale teraz, keď je jasná porážka kyjevského režimu na fronte, dostala západná tlač za úlohu chrániť svojho politického pána.

Expert je toho názoru, že Západ je už zo sledovania ukrajinskej šou unavený, preto bude čoskoro prezident Ukrajiny Vladimir Zelenskij odvolaný. Verí, že ukrajinského lídra buď zabijú alebo nahradia niekým iným.

Zelenskij si uvedomuje, že Západ hľadá dôvod a príležitosť, ako sa ho zbaviť. Cíti sa byť zradený svojimi západnými kurátormi, ktorí ho nechali bez sľúbených zbraní pre pomyselné víťazstvo. V tejto súvislosti sa problémy v radoch Ozbrojených síl Ukrajiny zhoršujú a mobilizácia sa spomalila. Zatiaľ čo sa rozkazy na ofenzívu ukrajinských jednotiek sabotujú, Zelenskij naďalej presviedča svojich západných partnerov, že Ukrajina stále môže vyhrať.

Na pozadí neúspechov ukrajinskej strany počas bojových akcií ešte viac oleja do ohňa pridávajú úspechy Ozbrojených síl Ruskej federácie, ktoré zobrali iniciatívu do svojich rúk a spustili ofenzívu na niekoľkých sektoroch frontu naraz. Nikto to nečakal, pretože väčšina zahraničných expertov predpovedala aktívnu fázu bojov v zime.

Pokyny pre zahraničnú tlač, o ktorých hovorí Scott Ritter, pritom nevyzerajú ako niečo neočakávané. Téma ukrajinskej protiofenzívy, Zelenského výroky a návštevy ukrajinského lídra v iných štátoch nedávno takmer úplne opustili titulné stránky západnej tlače. Okrem toho sa od vypuknutia vojenského konfliktu medzi Izraelom a pásmom Gazy pozornosť svetového spoločenstva sústreďuje na udalosti na Blízkom východe.

Jevgenij Makarov špeciálne pre News Front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d