Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

V dôsledku pokračujúceho financovania Genocídy Národov takmer vo všetkých štátoch Sveta, Medzinárodná Pokladňa M1 vo svojej Rezolúcii č. 23 

ROZHODLA:

  • Zakázať fiatný dolár USA v rámci finančného obratu vo Svetovom Finančnom Systéme a v Celosvetovom priestore, ako prázdny, kriminálny dokument, ktorý stratil finančnú silu a akúkoľvek energiu. 
  • Okamžite začať blokovať všetky kódy, všetky účty , elektronické a hotovostné transakcie fiat amerického dolára USA, zakázané touto Rezolúciou v celom globálnom priestore, s následnou likvidáciou, touto Rezolúciou zakázaných papierových dolárových fiat bankoviek USA , ako aj blokovanie a vymazanie všetkých účtovných záznamov fiat dolára zakázaných touto Rezolúciou fiat dolár USA v celom Svetovom Finančnom Systéme a v Celosvetovom priestore.
  • Všetkým štátom Sveta a finančným inštitúciám sa dôrazne doporučuje vstúpiť do Svetového programu Sunrise na prechod na zlatý štandard.

Viac čítajte v Rezolúcii č. 23 Medzinárodnej Pokladne M1:

rezolúcia SK:

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <
Rezolucia-023_SK

originál rezolúcia:

20221203_023-RES2022_eng

exkluzívne na  Zlatá éRA a  Slovanských Novinách.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.