Slovanské Noviny

27. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

MEDZINÁRODNÁ MENOVÁ POKLADŇA M1, INTERNATIONAL TREASURY MONETARY ONE

Týmto Vám vyjadrujeme svoju úctu, a informujeme Vás o tom, že Medzinárodné Spotrebiteľské Družstvo Svetlá Veľká Rus ( ďalej len „MSD SVR“), založené v júli 2018 na základe Medzinárodných Právnych noriem, je Suverénnym Subjektom Medzinárodného Práva. 

Od 16. marca 2019 je MSD SVR je zaregistrované v Organizácii Spojených Národov, v Generálnom Sekretariáte a 26-ich základných Organizáciách a Komisariáte Valného Zhromaždenia OSN, na základe čoho bol MSD SVR priradené v systéme OSN registračné číslo 602009. Činnosť MSD SVR je založená na cieľoch plnenia programu OSN „Agenda dňa na obdobie do r. 2030“ a taktiež plnenie programu OSN „Ciele rozvoja tisícročia“  (CRT), ôsmich medzinárodných cieľov rozvoja, na realizácii ktorých sa dohodlo 193 štátov – členov OSN, a v menšej miere 23 medzinárodných organizácií, keď zobrali na seba bremeno zodpovednosti pred budúcimi pokoleniami.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Na základe Stanov MSD SVR a na základe Medzinárodných noriem o Podielových Spotrebiteľských a Družstevných Spoločenstvách, bola na základe rozhodnutia vedenia MSD SVR v založená a zaregistrovaná Pokladňa (Reg.č. 1810110006400, Špec. č. AAA 001). Zo začiatku mala Pokladňa názov „Medzinárodná Pokladňa Občianskeho Spoločenstva SVR“, neskôr bol názov Pokladne rozhodnutím MSD SVR zmenený na „Medzinárodná Pokladňa M1“. Pokladňa je Suverénnou, Medzinárodnou finančnou inštitúciou, a je registrovaná v 26-ich základných Výboroch Valného Zhromaždenia a Generálneho Sekretariátu Organizácie Spojených Národov, na základe čoho dostala Medzinárodná Pokladňa M1 v systéme OSN registračné číslo 626139. Zároveň je Medzinárodná Pokladňa M1 napojená do medzinárodného medzibankového systému Telex kvôli realizácii medzinárodných finančných operácií, č. telexu: 64 623439 ITMO RU

Medzinárodná Pokladňa M1 – medzinárodná suverénna finančná organizácia, určená na spoluprácu pri tvorbe ekonomického rastu, rozvoja obchodno-ekonomických vzťahov medzištátmi, a napomáhať integrácii prostredníctvom investičnej činnosti. 

Naša organizácia spolupracuje s mnohými a rôznymi štruktúrami, ponúkajúc finančnú a ekonomickú podporuna stabilizáciu miestnych, národných, medzinárodných a globálnych ekonomickýchsystémov.

Zároveň ozrejmujeme, že Medzinárodná Pokladňa M1 sa svojim právnym základom kardinálne odlišuje od právnických osôb ako v Rusku, tak aj v iných štátoch, a je finančným orgánom Slobodnej Suverénnej Spoločnosti. 

Vychádzajúc z vyššie spomenutého, a zároveň aj z noriem Medzinárodného Práva, Medzinárodné spotrebiteľské Spoločnosti môžu mať svoje Pokladne (nepodliehajúce vonkajšiemu regulátorovi) a všetci podielnici Medzinárodných Spotrebných Spoločností majú automaticky svoje účty v danej Pokladni. Informácia o existencii účtov a účtovaní podielov, a taktiež zúčtovaní vo vnútri Pokladne, taktiež spadajú do kategórie Bankového a Pokladničného tajomstva. Regulátorom pri zúčtovaní pohybu všetkých druhov podielov jesamotná Pokladňa Medzinárodného Spotrebiteľského Spoločenstva, ktoré realizuje svojučinnosť  v súlade s normami Medzinárodného Práva.

Dodatočne Vám oznamujeme, že ľubovoľný účet, založený MedzinárodnýmSpotrebiteľským Spoločenstvom, alebo Pokladňou daného Spoločenstva vo Vašej aleboľubovoľnej inej banke, je Pokladničným účtom Suverénneho Spoločenstva, a bez rozhodnutiaMedzinárodného súdu, alebo nariadenia samotnej Medzinárodnej Pokladne M1 nepodliehablokovaniu zo strany banky alebo finančnej organizácie.

viac v dokumente:

MEDZINARODNA-MENOVA-POKLADNA-M1-22_11_2021

zdroj: Medzinárodná pokladňa M1/ International Treasury Monetary 1/ Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d