Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ mnohokrát ovplyvňovaný tými, ktorí z neho čerpajú… a navyše nakazený toxínmi… Toxíny bývajú rôznych úrovní. Tie čo poznáte, si sami vytvárate a aj sami prijímate. No sú aj iné toxíny. Sú aj obrazné toxíny, alebo takpovediac, mentálne toxíny, démoni. Démoni žijú v mentálnom priestore. Mentál je poniže cháry, pre neznalých – 5 prstov od pupka smerom nadol. Tam, kde sa rodí život.

Všetci ukazujú na mentálnu úroveň hore. Ale mentálna úroveň je dole, jej čakra je dole. Hore je nebeská úroveň. A tak svojou neznalosťou ľudia sami odchádzajú od RAzuma. Ponižujú svoj RAzum. Sami upadajú do deštrukcie. Sami na tejto deštruktívnej ceste vytvárajú dogmy, ktoré ich opäť tlačia do deštrukcie. Až kým sa nerozbehnú a hlavou sa netresnú o stenu. Až kým si ju nerozbijú. To je to, čo robia. Aký je to čin? Dogmatický. On sa tak rozhodol, že sa treba rozbehnúť a tresnúť sa hlavou o stenu. Slobodne sa rozhodol. Uveril a rozhodol sa. Zákon Slobodnej vôle je dodržaný.

Kto podľa dogmy žije, slúži. Komu? Treba sa zamyslieť…
Dogma tak hovorí, tak to musí priniesť dobro. Tak veria.
No nikomu z toho nebude lepšie.
Všetkým bude iba horšie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pretože ty – Človek, si zrodený Vesmír. Tvorca do teba tak veľa vložil. Tvorca ťa ľúbi, nech si akýkoľvek. Aj tak ťa ľúbi. A chce, aby si žil a rozvíjal sa. Pretože si jeho dieťa. Nech si myslíš čokoľvek… nech ti povedali čokoľvek… nech si uveril čokoľvek.

Z tejto hlúposti sa dnes musíme dostať všetci. My ako ľudská Rasa. Čo nám ponúkajú tieto divadelné osoby krivého divadla, tohoto kráľovstva krivých zrkadiel vťahujúc tam ľudí, aby tam strácali svoju emocionálnu energiu, svoju mentálnu energiu…? Nič. Teda áno, niečo áno – deštrukciu. Dávame im svoju pozornosť, svoju dušu. Myslím si, že to je veľká hlúposť. Pre hocijakého človeka, pre hocijaké individum.

A my z toho teraz musíme von.
Potrebujeme prebudiť svoje Vedomie,
zobudiť sa, rozhliadnuť sa a Vedome sa rozhodnúť.
Samozrejme, musíme sa pozerať, pozorovať tieto situácie,
no musíme mať tiež na pamäti, že spasenie topiaceho sa,

je v rukách jeho samého.

Nauč sa plávať a plávaj k brehu. Začni sám robiť niečo správne.

His Majesty Alexander

žijeme vedome?

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d