Slovanské Noviny

29. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Osobitný a exemplárny význam sa prikladá dokonalej schopnosti inštitúcie konvertovať uložené aktíva na cenné papiere zabezpečené podkladovými aktívami a pokladničné poukážky kryté zlatom. Táto konverzia umožňuje “rozkúskovať“ obrovské hodnoty a prispôsobiť ich na pružné a obchodovateľné kolaterály na Financovanie projektov, v zmysle ich nominálnej hodnoty a platnosti.

Nepočíta sa s kótovaním žiadnym úradom, na burze, ani v akomkoľvek kótovacom systéme a ani to nie je dovolené.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Toto obmedzenie je dôležitou súčasťou proaktívneho riadenia rizika, aby sme predišli nevypočítateľným situáciám a zbytočnému riziku straty pre členov. Nakoľko vklady vo forme zlata, ktorými sú zabezpečené jednotlivé nástroje (listiny), nebudú predmetom kúpy a právomoc viazať ich je udelená pokladni, speňaženie kolaterálov je nezávislé od akýchkoľvek úkonov vlády a preto nepodlieha žiadnym obmedzeniam.

Zlatom kryté Pokladničné poukážky, Zmenky a Dlhopisy majú veľkú dôležitosť ako aktívne a veľko objemové príspevky/vklady za účelom hladkého prechodu zo súčasného finančného fiat systému späť na Zlatý štandard. Pretože konvenčný fiat systém nemôže už viac zaručiť hospodársky rozvoj a stabilitu, Zlato, ktoré sa tradične pokladá za bezpečné a spoľahlivé, je na nákupnom zozname každej centrálnej banky, za účelom zabezpečenia mien jednotlivých štátov.

Inštitút je uznávaným členom programu na stabilizáciu súčasnej svetovej ekonomiky a zabránenie výskytu ustavičných fluktuácií mien, sadzieb a výmenných kurzov.

Ako druhý pilier stability riadenia hospodárstva na úrovni medzinárodného, národného a miestneho hospodárstva, inštitút podporuje členov a poskytuje členom bankové služby v on-line režime ako integrovaný systém platobných kariet, ako blockchain technológiu na kontrahovanie a platby a obchodovanie s kryptomenou, ako aj viacmenové zmenárenské služby, atď. Takže to je prísľub výkonnosti: stanovy a politika pokladne a jej financovania projektov a systém riadenia na podporu rastu svetovej ekonomiky! Osobitne všetky technológie, ktoré čelia súčasným a štrukturálnym problémom znečistenia životného prostredia, zdravotníctva, bezpečnosti potravín, preľudnenia, klimatických zmien a spravodlivého rozdeľovania príjmov a bohatstva.

Medzinárodná pokladňa M1 (ďalej v texte spomínaná ako “Pokladňa M1“) je svetová Pokladňa a Depozitár zlatých zliatkov. Je to exkluzívna finančná inštitúcia pre exkluzívnych členov Medzinárodného spotrebného družstva “ICC LGR“ (v ďalšom texte sa uvádza ako “ICC LGR“) so štátnymi právomocami, na základe ktorých plní funkcie Štátnej pokladne ZSSR.

Ako Pokladňa a Depozitár zlatých zliatkov, Pokladňa M1 bola založená ako prostriedok, ktorý umožní fungovanie mnohých medzinárodných projektov a programov ICC LGR spolu s poskytovaním finančných služieb a podporou tým členom ICC LGR, ktorých požiadavky na bankovníctvo sú špecifickejšie.

Pokladňa M1 využíva väčšinu základných princípov ekonomického systému, pričom využíva finančný systém krytý zlatom, ktorý je navrhnutý tak, aby doplnil súčasný ekonomický systém a súčasne predchádzal ekonomickému chaosu, ktorý vyvstal z izolovaných ekonomík sveta a ich neschopnosti vysporiadať sa s vysokou mierou fluktuácií, ktoré sú bežným javom na ekonomických trhoch.

Pokladňa M1 ponúka veľké množstvo služieb, vrátane komerčných investícií, grantov a financovania humanitárnych projektov, a samozrejme, celú škálu rozličných bankových služieb.

Pokladňa M1 je schopná bezpečne uchovávať a uskladniť cenné aktíva (majetok) a vydávať Potvrdenky o úschove, ktoré sa často využívajú v medzinárodnom obchode a v komerčných činnostiach.

Jednou z hlavných funkcií, ktorými je v súčasnej dobe Pokladňa M1 poverená, je zúčastniť sa na reforme Svetového finančného a bankového systému, ktorá sa už začala a ktorá sa uskutočňuje v rámci dohôd BAZILEJ III a BAZILEJ IV.

Pokladňa M1 získala funkcie správcu Osobitných bankových účtov, ktorých základom je suverénna záruka ručením vo forme Cenných komodít (AU Zlato, Platina, Smaragdy, Diamanty, Rôzne drahokamy a Drahé kamene, bankovky Federálnej rezervy USA (rozstrihané / Cut a nerozstrihané UnCut). Pokladňa M1 je zodpovedná za riadenie zabezpečovacích účtov Svetového finančného systému.

Pokladňa M1 je členom programu na stabilizáciu súčasnej ekonomickej krízy a zabránenie opätovného výskytu fluktuácie mien, hodnôt a výmenných kurzov tak, aby medzinárodné národné a miestne hospodárstva boli stabilizované a umožnili ľuďom mať k dispozícii lepšie schodné prostriedky na vytvorenie bohatstva a nakoniec na to, aby ľudia sveta mali väčšiu mieru sociálnej a ekonomickej slobody.

zdroj: https://monetaryone.org/ REGISTRAČNÉ ČÍSLO V OSN: 626139

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: