Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Do roku 903 platil vo Sviata Rus zákon o treste smrti aj za jednorazové požitie alkoholu. Zákon musel byť veľmi tvrdý pri zachovaní zdravia budúcich generácií. Slovania totiž od nepamäti pili PIVO, ale poďme sa pozrieť na to, AKÉ PIVO.

Zdravé pivo bez alkoholu sa pripravovalo na sviatky, keď sa zišla celá Rodina a dedina. Táto záležitosť bola vždy zverená najstaršiemu mužovi, najváženejšiemu v rodine alebo v obci. Voda na zdravé pivo sa brala zo siedmich okolitých zdravých prameňov. A ten poverený prípravou Piva, varil pivo a čaroval pri príprave, aby pivo uzdravilo každého v dedine. S modlitbou vznikla silná biogenéza, čiže zlepšenie kvality vody na zdravé pivo. Táto biogénna voda je vlastne PIVO. 

Takéto pivo sa pije na sviatky, keď celá rodina pracuje na spoločnom Vzostupe. Na sviatky sa ľudia zjednocujú, aby sa cítili ako Celok a pitie PIVA znásobuje čarovnú VODU, pomáha ľuďom obnoviť, zlepšiť a posilniť vodu v tele. Koniec koncov, všetka voda v prírode je jedna, každá z jej molekúl má vodíkové väzby so všetkými ostatnými molekulami umiestnenými aj na druhej strane planéty. Preto, keď pijeme zdravé pivo, obnovujeme v sebe pocit Jednoty s inými ľuďmi a okolitými svetmi.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Je dôležité, aby bola voda v ľudskom tele v dostatočnom množstve a zdravej kvalite a k tomu pomáha Zdravé pivo. Keď bolo treba použiť obrovskú silu pri nejakej práci, muži pili pivo a odvary, nálevy zo zelených bylín. 

Takže mýtus o opitosti slovanského ľudu je ohováranie, nahradenie historickej pravdy fikciou niekoho iného – jeden z útokov proti Slovanom v studenej vojne. To, čo sa dnes nazýva pivo a víno, je judášovou drogou – zbraňou hromadného ničenia ľudí – fungujúcou pre budúce generácie, ničením genofondu a rozkladom ľudskej bioštruktúry. Aj malá dávka alkoholu zavedená do tela ničí štruktúry mozgu. A večer keď vypijete pár fliaš falošného piva čiže alkoholu, tento proces núti človeka ráno vymočiť vlastný mozog, keďže v tomto prípade moč obsahuje ešte napoly živé mozgové bunky, čo potvrdzuje aj tzv. výskum akademika Uglova a experimenty v jednom z uzavretých vojenských laboratórií.

Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d