Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Medzinárodná Pokladňa M1 vydala na konci roka 2022 dôležitú Rezolúciu, v ktorej sa okrem iného dozviete, že:

  • V súlade so základnými normami Medzinárodného finančného Práva, v súlade so všetkými normami Práva Svetového Systému, produkciu (emisiu) peňazí, Pokladničných Poukážok a vytvorených na ich základe akýchkoľvek druhov mien (mena = platobný prostriedok zabezpečený skutočnými peniazmi), má právo vykonávať len Suverénny verejný Subjekt Práva (Spoločnosť,Krajina), v osobe Pokladnice, ako orgán Suverénneho Subjektu Práva (Spoločnosť, Krajina). A celý bankový systém na celom Svete je štruktúrou služieb na obsluhu skutočných peňazí, Pokladničných Poukážok, podporovaných systémovým zlatom M0, XAU, vo forme akýchkoľvek typov mien vyrobených na ich základe.
  • Falošné a bábkové korporátne vlády nemajú právo na emisiu (výrobu skutočných peňazí), čiže nemajú právo a možnosť vydávať Národné meny.
  • Osobitná pozornosť sa venuje faktu súčasnej ilúzie o vzniku takého štátu, akým je Vatikán. Podľa všetkých noriem Práva Sveta, nemôže mať náboženská organizácia štatút Suverénneho Štátu.
  • Medzinárodné zločinecké neofašistické organizácie pod vedením a koordináciou zakázanej Spoločnosti Jezuitov, zločineckej a zakázanej Spoločnosti Iluminátov, s podporou Luciferiánskych centier, akými sú tajná zločinecká a zakázaná lóža Abeyton, Vatikán, London City, Washington DC, Taiwan a iné, pod všeobecne známym sloganom „Pandémia“ a „Vakcinácia“ (falošná pandémia a falošná vakcinácia) organizujú celosvetový zločin proti Ľudstvu.
Rezolucia-024_SK

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

ПОСТАНОВЛЕНИЕ 024

В конце 2022 года Международное казначейство M1 издало важную резолюцию, в которой, среди прочего, говорится:

– В соответствии со всеми основными нормами Международного Права, в соответствии со всеми нормами Закона Системы Мира производство (эмиссия) денег, Казначейских Билетов и созданных на основе различных видов валюты (валюта = платежное средство, обеспеченное действительными деньгами), имеет право осуществлять только Суверенный общественный Субъект Права (Общество, Страна), в лице Казначейства, как органа Суверенного Субъекта Права (Общество, Страна). А вся банковская система во Всем Мире является структурой сервиса по обслуживанию дейсвительных денег, Казначейских Билетов, обеспеченных сустемным золотом М0, (XAU), в виде произведенных на их основе любых видов валют.

– Фальшивые и марионеточные корпоративные правительства не имеют права эмиссии (производства действительных денег), то есть не имеют право и возможность на емиссию Национальных Валют.

– Особое внимание уделяется факту нынешних иллюзий по поводу создания такого государства, как Ватикан. По всем нормам Мирового Права религиозная организация не может иметь статус Суверенного Государства.

– Международные преступные неофашистские организации под руководством и координацией запрещенного Общества йезуитов, преступного и запрещенного Общества иллюминатов, при поддержке люциферианских центров, таких как тайная преступная и запрещенная ложа Абейтон, Ватикан, Лондон-Сити, Вашингтон округ Колумбия, Тайвань и другие, под известным лозунгом „Пандемия“ и „Вакцинация“ (лжепандемия и лжевакцинация) организуют всемирное преступление против Человечества.

Полный текст Постановления №. 24 читайте исключительно на источнике «Златая эРА» и на «СлавянскойГазете».

20221227_024-RES2022_rus-1

Slovanské Noviny a zlatá eRA

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.