Slovanské Noviny

29. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

V decembri 2021 námorná postgraduálna škola v Monterey v Kalifornii schválila na verejné zverejnenie štúdiu svojich študentov Joshuu D. Gramma a Briana A. Branagana s názvom „Neurowar Is Here!“, vďaka čomu získali titul Master of Science v odbore Analýza obrany. (pozri na toto ).

V štúdii uviedli: „Veľká mocenská konkurencia sa vrátila do popredia medzinárodných vzťahov, keďže Čína a Rusko sa snažia bojovať o svetové vedúce postavenie Ameriky… táto súťaž je v konečnom dôsledku bojom… o manipuláciu a kontrolu protivníkov aj domáceho obyvateľstva. Boj o vplyv začína a končí v ľudskej mysli, kde je vnímaná realita“ (str. V) .

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Identifikovali neurozbrane ako zbrane tejto bitky, „ktoré špecificky cielia na mozog alebo centrálny nervový systém, aby špecifickým a predvídateľným spôsobom ovplyvnili duševný stav, mentálnu kapacitu a v konečnom dôsledku aj správanie danej osoby“ (str. 3).

Neznamená to, že žijeme vo svete, kde masmédiá (na žiadosť vlád) skrývajú pred ľuďmi prebiehajúci boj o kontrolu nad ich mysľou a myšlienkami?

V roku 2000 Panel Európskeho parlamentu pre budúcnosť vedy a techniky (STOA) publikoval štúdiu o technológiách kontroly davu, v ktorej priznal, že „V októbri 1999 NATO oznámilo novú politiku nesmrtiacich zbraní a ich miesto v arzenáloch spojencov. “ a vysvetlil to

Najkontroverznejšia nesmrtonosná kontrola davu a anti-materiálové technológie, ktoré navrhli USA, sú takzvané rádiofrekvenčné alebo riadené energetické zbrane, ktoré údajne dokážu manipulovať ľudské správanie rôznymi neobvyklými spôsobmi

a „najväčšie obavy vyvolávajú systémy, ktoré môže priamo interagovať s ľudským nervovým systémom… Doterajší výskum v USA aj v Rusku možno rozdeliť do dvoch súvisiacich oblastí: (i) individuálna kontrola mysle a (ii) kontrola davu“ (str. XIV, LIIII).

To, že masmédiá v krajinách NATO o týchto zbraniach nikdy verejne nediskutovali, dokazuje, že členské štáty NATO podpísali dohodu, že budú utajovať ich existenciu. V dôsledku toho jediný spôsob, ako dosiahnuť zákaz týchto zbraní, je odtajniť ich masívnou podporou ich zákazu.

Ak sa tak stane, bude musieť EÚ, ktorá v skutočnosti pracuje na legislatíve o umelej inteligencii, začleniť tam, aby zostala demokratickou mocenskou štruktúrou v očiach širokej verejnosti, zákaz používania energií, ktoré umožňujú využívať umelú inteligenciu a neurotechnológie na diaľkové ovládanie ľudského nervového systému.

V skutočnosti je EÚ jedinou veľkou aglomeráciou štátov, ktorá nevlastní technológiu masovej manipulácie s ľudskými mozgami.

Čína s pomocou Ruska nedávno dokončila výstavbu svojho systému v Sanya v provincii Hainan (pozri toto a toto ), USA prevádzkuje systém HAARP a Rusko systém Sura . Všetky tieto systémy sú okrem iného schopné produkovať silné elektrické prúdy v ionosfére tým, že tam prostredníctvom systémov pozemských antén vysielajú pulzné mikrovlny v mozgových frekvenciách.

Tieto striedavé prúdy produkujú v ionosfére silné elektro-magnetické vlny v mozgových frekvenciách, ktoré zasahujú do veľkých oblastí planéty a riadia mozgovú aktivitu ich populácií

(na rovnaký účel by sa dal použiť systém Elona Muska Starlink s 20 000 satelitmi po celej planéte, resp. 5G systém satelitov, ak by vysielali pulzovali vo frekvenciách ľudského mozgu).

V súčasnosti neexistuje žiadna medzinárodná dohoda, ktorá by zakazovala používanie umelej inteligencie a neurotechnológií na diaľkové ovládanie ľudského nervového systému, myšlienok, emócií, podvedomia atď. ovládnuť svet týmto spôsobom. V roku 1997 Inštitút strategických štúdií na US Army War College vydal knihu „Revolution in Military Affairs and Conflict Short of War“, kde napísal :

„Potenciálni alebo možní podporovatelia povstania na celom svete boli identifikovaní pomocou komplexnej medziagentúrnej integrovanej databázy. Boli kategorizované ako „potenciálne“ alebo „aktívne“, so sofistikovanými osobnostnými simuláciami používanými na vývoj, prispôsobenie a zameranie psychologických kampaní pre každého z nich“ (str. 24-25).

Ide o americký projekt globálnej kontroly nad svetom. Niet pochýb o tom, že podobné projekty sa vyvíjajú aj v Číne a Rusku (aj keď na ovládanie individuálneho mozgu je potrebné použiť usmernenú energiu ).

Na ochranu svetových dejín pred dosiahnutím tohto cieľa je potrebné, aby svetové vlády podpísali medzinárodnú dohodu zakazujúcu používanie neurotechnológií a umelej inteligencie na kontrolu činnosti ľudských mozgov, na pozorovanie ktorých by dohliadala Organizácia Spojených národov (ktorá v konečnom dôsledku by sa mala zmeniť na skôr demokratickú organizáciu namiesto organizácie riadenej superveľmocami, ktoré majú právo veta).

Pomôcť tomu môžeme zatiaľ len tak, že Európsky parlament požiadame o zákaz technológií diaľkového ovládania činnosti ľudského nervového systému s využitím energií, ktoré vymysleli fyzici. Európska únia môže byť týmto spôsobom príkladom a výzvou pre zvyšok sveta.

Mojmír Babáček

O autorovi: Mojmír Babáček sa narodil v roku 1947 v Prahe v Českej republike. V roku 1972 ukončil štúdium filozofie a politickej ekonómie na Karlovej univerzite v Prahe. V roku 1978 podpísal dokument na ochranu ľudských práv v komunistickom Československu „Charta 77“. Od roku 1981 do roku 1988 žil v emigrácii v USA. Od roku 1996 publikuje články na rôzne témy prevažne v českých a medzinárodných alternatívnych médiách. V roku 2010 vydal knihu o útokoch z 11. septembra v českom jazyku. Od 90. rokov sa snaží napomôcť k dosiahnutiu medzinárodného zákazu diaľkového ovládania činnosti ľudského nervového systému a ľudskej mysle s využitím neurotechnológií.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d