Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Suverénna Medzinárodná Pokladnica M1 na základe Suverénneho Globálneho Právneho Aktu č. AZ01 Krajiny Suveréna – Zväzu Sovietskych Socialistických Republík z 10 marca 2023 urobila 350 miliónov občanov Suverénmi.

Bola uskutočnená systémová premena a reorganizácia Suverénnej Občianskej Spoločnosti Krajiny Suveréna – Zväzu Sovietskych Socialistických Republík.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Týmto Suverénnym Globálnym Právnym Aktom bol potvrdený Status Živého Človeka, Suverénneho Občana Veľkej Krajiny Suveréna – Zväzu Sovietskych Socialistických Republík pre všetkých Suverénnych občanov Veľkej Krajiny Suveréna Zväzu Sovietskych Socialistických Republík ako Jediného Slobodného Suverénneho Sovietskeho Národa.

Tento dokument obsahuje:

REZOLÚCIU Prezídia Celonárodnej Vojenskej Organizácie Vojenskej Ľudovej Rady ZSSR o premene a reorganizácii Suverénneho Občianskeho Spoločenstva Krajiny Suveréna – Zväzu Sovietskych Socialistických Republík z 03.03.2023 (str. 3 – 4)

REZOLÚCIU Rady Ministrov ZSSR o systémovej premene a reorganizácii Suverénnej Občianskej Spoločnosti Krajiny Suveréna – Zväzu Sovietskych Socialistických Republík z 06.03.2023 (str. 5 – 6)

PROTOKOL č. 44 zo Stretnutia členov Rady Suverénneho Spotrebiteľského Družstva Svetlá Veľká Rus z 07.03.2023 (str. 7 – 11)

POKLADNIČNÝ LIST Generálneho Tajomníka, Hlavného Pokladníka Suverénnej Medzinárodnej Pokladnice M1 Predsedovi Predstavenstva SMPD Svetlá Veľká Rus z 09.03.2023 (str. 12 – 13)

POKLADNIČNÉ VYÚČTOVANIE – SPRÁVA O ZOSTATKU TREASURY STATEMENT – CERTIFIKATE OF BALANCE – 08.03.2023 (str. 14 – 15)

PODPISY A PEČIATKY

Pôvodné Dokumenty v ruskom jazyku si môžete prečítať v priloženom súbore.

РА_М1_Суверенный_Глобальный_Актъ_10_03_2023_года_11_03_2023_года

ruskazna.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.