Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Medzi ľuďmi sú niekedy rôzne vzťahy a to medzi známymi, tak i cudzími. Spomenúť treba hlavne negatívne želania, ktoré ľudia často používajú vo svojich myšlienkach o druhých, niekedy vedome a niekedy nevedome.

To sa týka všetkých aspektov života aj dnešného politického diania, ktoré pre blaho ľudu „všeobecne“ neprináša žiadny úžitok, naopak škodí a rozdeľuje ľudí na lepších, najlepších a samozvanú lepšiu triedu. Ich želaním je väčšinou to, ako ošklbať ostatných vo svoj prospech. Aj obyčajný sused, má niekedy nevedomky negatívne želanie, poznáte porekadlo, keď mne zdochla koza, tak susedovi nech zdochnú obe kozy.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

To sa však netýka len nejakých susedských aspektov, platí to aj o politike a o ovládaní más. Ako tá „lepšia“ spoločnosť rozmýšľa a zároveň sa s tým odrážajú aj naše želania, ako všetko urobiť len vo svoj prospech. Tak poletujú v priestore protonácie energií myšlienok, ktoré ak sa stále opakujú, majú snahu sa v priestore realít uskutočniť. Tieto energie od druhých, alebo rôznych spolkov sú tak silné, že sa im darí narúšať váš život, narušovaním prúdu vašej Sily, na ktorú ste vedome napojení.

Je tu ešte jedno riešenie pre zrušenie týchto vplyvov a naopak, to čo bolo poslané na vás sa vráti späť na svojho tvorcu. Použite svoju myšlienku na otočenie celého procesu jednoduchou myšlienkou:

ŽELÁM ĽUĎOM Z CELÉHO SRDCA VŠETKO, ČO ONI ŽELAJÚ MNE !

Ak viete, odkiaľ čo prichádza, slovko „ľuďom“ nahraďte konkrétnou osobou. Týmto myslením, teda energiou nikoho nenapadáte, ste konštruktívny, naopak funguje to niekedy aj ako výchovný aspekt pre toho, kto nejakú negativitu vyslal na vás – jeho želanie sa mu vráti. To platí i pre politiku, EÚ, Bilderberg atď., Ich pozície sa začnú rozpadávať a tak vykonávate tichú a zakrádajúcu obranu a nemusíte sa nechať mlátiť pendrekom do hlavy, keď s niečím nesúhlasíte.

Tá druhá strana pozná, ako tieto energie fungujú, ale zo strachu o seba vám o nich nikdy sama nepovie. Ten kto vám praje šťastie, sa dočká zase len šťastia od vás. Čo znamená biblický verš „Na počiatku bolo Slovo“ ? V skutočnosti „Na počiatku bol Zdroj“. Zdroj čoho? Zdroj kódov, ktoré vládnu realite, známych aj ako PríRODné (zá)Kony.

Biblický verš nehovorí o knižných slovách, ale hovorí o silách, zákonoch a vedomostiach Univerza, ktoré sa dajú vyjadriť slovami, aby vytvorili svety. Keď hovoríme slová, tak doslova vytvárame svety.

Keďže však naša vedomá a podvedomá myseľ nefungujú vo vzájomnej harmónii, naše myšlienky vyjadrované slovami často fyzicky neovplyvňujú materiálny svet spôsobom, ktorý by sme mohli vidieť. Povedané inak, väčšina zmien sa deje na podvedomej úrovni.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d