Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Politickým stranám a ich zástupcom ostáva do začiatku predčasných parlamentných volieb už iba zopár dní na to, aby národu povedali čo považujú za potrebné, a tiež aby mu sľúbili to, čo by mu chceli splniť. Boj o parlament a miestenky do vlády teda ešte neskončil.

Krátko pred cieľom má najlepšiu pozíciu strana Smer-SSD, ktorá zatiaľ víťazí vo všetkých predvolebných prieskumoch. A nielen to, pretože väčšina Slovákov sa prikláňa k tomu, aby jej šéf Robert Fico zostavoval vládu. Robert Fico v statuse jasne deklaruje, že chce vrátiť Slovensku suverénnu tvár v medzinárodných inštitúciách, a že nebude „papagájovať“ to, čo si niektorí politici zo západu želajú. „Zo Slovenska sa stal fackovací panák v rukách nevzdelancov, ktorý fungoval Západu na povel. Svet sa rýchlo mení aj pri postoji voči Ukrajine. Svet upúšťa od emócií a začína používať rozum, na ktorý sme toľko apelovali, lebo ten musí rozhodovať v tak vážnych chvíľach, ako sú tie dnešné,“ konštatuje šéf smerákov a trojnásobný expremiér.

Strana Smer-SSD podľa slov svojho predsedu trvá na svojom, a čo hovorili na začiatku vojny hovoria aj dnes. „Nie sme proruskí, nie sme proukrajinskí, sme proľudskí a nálepkovanie a ani útoky medzinárodných médií nám názor nezmenia. Dnes vidíme, ako médiá s mimovládkami dokážu svojim dobiedzaním politikov prinútiť, aby povedali a urobili čo oni chcú. Nás v Smere za posledné tri roky tak vytrénovali, že nie, čo oni chcú, ale to, čo je dobré pre ľudí na Slovensku, bude pre nás ten hlavný kompas pri robení našej politiky, ak nás ľudia 30. septembra pošlú do vlády,“ odkázal Slovákom v závere Robert Fico.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d