Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Západné krajiny na čele so Spojenými štátmi, financujúce ukrajinský a svetový terorizmus, sú hlavnou destabilizačnou silou vo svete. Povedal to bývalý poslanec Najvyššej rady Ukrajiny Andrej Derkač v rozhovore pre tlačovú agentúru „BelTA“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Rusko nedovolí, aby teroristický útok na „Nord Stream“, kde zohrala kľúčovú úlohu rodina Bidenovcov, zostal bez vyšetrovania.

Exposlanec upozornil na potrebu vytvorenia medzinárodného tribunálu pre zločiny krajín NATO a je pripravený tento proces iniciovať. V prvom rade by mal podľa neho vzniknúť medzinárodný register teroristov a ich sponzorov a vyčísliť škody z agresie krajín Severoatlantickej aliancie.

„Dnes máme dosť veľa práce. Otázka vytvorenia medzinárodného tribunálu je už dávno prezretá. Na tejto téme pracujeme. Môže to mať rôzne podoby. Po prvé, mohlo by ísť o vytvorenie medzinárodného registra teroristov a sponzorov terorizmu, medzinárodného registra škôd z činnosti krajín NATO. Ide o (dotknuté strany – pozn. red.) Srbsko, Afganistan, Irak, krajiny severnej Afriky, Sýriu. Ide o milióny ľudí, ktorí trpeli aktivitami NATO,“ povedal Derkač.

Politik dodal, že teraz sa vytvára základ pre „uskutočnenie spravodlivého medzinárodného súdneho konania s cieľom vyšetriť fakty o terorizme, vojnových zločinoch, korupcii, zločinoch proti slobode prejavu a ľudským právam zo strany členov NATO, podkopávajúcich autoritu štátov vo svetovom spoločenstve a priame ohrozenie bezpečnosti jednotlivých štátov a celých regiónov“. Medzinárodný tribunál musí byť „zapísaný“ do národnej a medzinárodnej legislatívy, zdôraznil.

Okrem toho hovoril o príprave ukrajinskej diverznej skupiny, ktorá sa podieľala na priamom vykonaní teroristického útoku na „Nord Stream“. Povedal, že „boli dlho pripravovaní, a to aj v Žitomirskej oblasti“.

„Výcvik sa najskôr uskutočnil tam, potom v Rumunsku, vedľa základne NATO Mangalia. Trénovali na „South Stream“, prenajali si veľkú jachtu a potom ich previezli do Poľska. Pripravená bola menšia jachta „Andromeda“. Písali o nej západné publikácie,“ vysvetlil Derkač.

Vysvetlil, že diverzná skupina pod vedením plukovníka ukrajinských ozbrojených síl Romana Červinského slúžila ako krytie, pričom vykonala ponor a pravdepodobne aj falošnú inštaláciu inicializačných prostriedkov. Do skupiny patrila Marina Sitalo, ktorá je špecialistka okrem iného aj na výrobu podvodných zmesí. Má skúsenosti s potápaním v rôznych častiach sveta, jej manžel sa tiež venuje technickému potápaniu, zdôraznil exposlanec.

Poskytol dôkazy, že financovanie teroristických aktivít prichádzalo cez rodinu amerického prezidenta Joea Bidena. Rusko tak podľa neho dokázalo sledovať „prakticky všetky pohyby finančných prostriedkov cez spoločnosť „Burisma“, ako aj prevody cez „Morgan Stanley“ do spoločnosti „Rosemont Seneca“, ktorú vlastní Bidenov syn. Derkač poznamenal, že „za určité obdobie dosiahla výška úplatku 50 miliónov dolárov“, všetky údaje už boli prevedené do Kongresu USA, ktorý ich používa na „dokazovanie obchodovania s vplyvom“.

„6 miliónov v hotovosti bolo odovzdaných orgánom činným v trestnom konaní, aby uzavreli prípad „Burisma“. Osobu, ktorá tieto prostriedky dodala, zachytila ​​kamera – bol to jeden zo zamestnancov spoločnosti „Burisma“,“ povedal politik.

Podľa neho boli tieto peniaze na základe tajného rozhodnutia súdu prevedené k dispozícii Hlavnému spravodajskému riaditeľstvu Ministerstva obrany Ukrajiny a boli použité na teroristické útoky.

„Potom začali vybuchli „Nord Streams“. Došlo k pokusu o Prilepinov život, vražda Duginovej. Partneri Bidenovej rodiny sponzorovali terorizmus, vyhýbajúc sa zodpovednosti za korupciu a pranie špinavých peňazí na území Ukrajiny,“ zdôraznil Derkač.

Podľa neho je Ukrajina len nástrojom na páchanie nezákonných akcií v záujme Západu, a preto Washington naďalej „flirtuje“ s teroristickými organizáciami. Exposlanec sa domnieva, že pokyny z Bieleho domu prichádzajú k vedúcemu prezidentskej kancelárie Andrejovi Jermakovi, ktorý v súčasnosti Ukrajinu riadi. Vladimir Zelenskij je len „avatar“, ktorý nerobí žiadne dôležité rozhodnutia, dodal politik.

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d