Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Môže sa krajina, ktorá už upadla tak ako Amerika, zotaviť? “Noviny Epoch Times získali oficiálne dokumenty, ktoré odhaľujú, že Centers for Disease Control (CDC, v USA najvyššia zdravotnícka inštitúcia), v roku 2021 už mala jednoznačné údaje – evidence – k tomu, že tie Covid-19 mRNA “vakcíny” zapríčinili množstvo úmrtí. Napriek týmto jednoznačným – conclusive – dôkazom v rukách CDC, táto “health agency – agentúra zdravia” pokračovala v klamaní počas nasledujúcich dvoch rokov,

že za používania „vakcín na núdzové nasadenie – emergency use vaccines“ – nenastali žiadne nežiadúce následky, zatiaľčo išlo pre desiatky miliónov Američanov o vakcíny, ktoré boli nasadené protiústavne, nelegálne, a pretlačené ako podmienka zamestnania. Moja vsuvka – takže – operovali všade jednotne, všade protizákonne, a – nikto nie je nikde stíhaný? Dúfam, že len zatiaľ. Vyplatenie odškodného pozostalým obetí nemôže predsa byť jediný korigujúci krok. Je nutné vytvoriť mechanizmus ktorý zabráni – s istotou – opakovaniu. Veď presne poznáme iniciátorov – viď tzv. Event 201. Koniec vsuvky. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“Stále nám hovorili CDC, FDA, NIH, to monštrum Tony Fauci, aj hlupák z Bieleho Domu (White House Fool), tie presstitútky, skorumpované medické výbory a administrátori univerzít, a naši doktori, že tie “vakcíny” sú účinné a bezpečné. Hovorili túto bezočivú lož, ktorú každý akýkoľvek zdrap skutočných údajov vyvracal, a stále dookola a dookola… A na dôvažok, jeden práve publikovaný a odborne posúdený – peer-reviewed – vedecký článok prepojil tie Covid “vakcíny” s psychózami… Dôkazy sú perfektne jasné: Tie “vakcíny” sú v plnom rozsahu škodlivé. A predsa – tá Big Pharma zarobila miliardy dolárov na predávaní smrti a trvalých poškodeniach zdravia. A “naša” vláda vydala imunitu pre „Big Pharma“ – komplet, pre akúkoľvek zodpovednosť!

“A už stojíme vo fronte na ďalšie smrteľné ohrozenie… labák financovaný pánom menom Tony Fauci v NIH na ten vývoj vírusu Covid, teraz vyrobil zbraň z eboly (has now weaponized ebola).

Roberts pokračuje:

“Toto je Amerika dneška: Krajina spravovaná klamstvami (A country run by lies). Američania vzdávajú česť tomu, že „sú spravovaní“ na báze klamstiev tou ich mantrou, “USA, USA, USA.” Ak v Amerike poviete pravdu, ste zaradení – classified as – “konšpiračný teoretik”, “Ruský agent”, “Putinov poskok,” “zástanca nadradenosti bielych – white supremacist”, “nenávidiaci Židov a popierač Holocaustu”, “nepriateľ demokracie”, “domáci terorista – v tomto kontexte vnútroštátny”, “a podporovateľ Hamasu”. Zoznam ďalších označení tých „zlých a ohrozujúcich“ je nekonečný.

A ja – už za seba – na záver zopakujem „svoju mantru“: Nasadenie mRNA vakcín bolo na Slovensku protizákonné, keďže my máme platné zákony, ktoré zakazujú zasahovať človeku do úrovne mRNA. Všetci poškodení by mali ísť za týmto tvrdo, pretože, okrem iných argumentov, určite nikoho pred pichnutím vakcíny na túto skutočnosť neupozornili(!!). Tie zákony boli prebraté z Oviedskej Konvencie, Článku 13, a tá dokonca platí v celej EÚ. To jest, možnosť niekomu tú vakcínu nariadiť neexistuje!! A teda je v tom obsiahnutá plná zodpovednosť štátu za následky! A čoraz viac sa čudujem, že sa medecínsky vzdelaní ľudia dali do toho dotlačiť. Aj keď asi nedostali inú možnosť. Ale mali by si to dodatočne s „úradníkmi“ vybaviť, pre budúcnosť. A asi hlavne s „ideológmi súčasnosti“, táto „trieda“ sa nemení, v každom režime akoby to boli tí istí ľudia; a nové „mantry“ sa naučili z večera do rána.

Ešte na záver – pôvodný článok je dlhší a zaoberá sa aj inými problémami, najmä zbrojením, vojnou na Ukrajine, a udalosťami na Blízkom Východe.

Paul Craig Roberts, Gumshoe News

Ivan Hečko/ slovanskenoviny.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d