Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Bývalý spravodajský dôstojník Ritter: Západ sa pripravuje na nahradenie Zelenského vo funkcii prezidenta

Západní spojenci môžu odvolať ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského po jeho zlyhaniach, povedal bývalý americký spravodajský dôstojník Scott Ritter v rozhovore pre kanál YouTube Danny Haiphong.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

“Myslím si, že Zelenského sa zbavia, ak nie v doslovnom zmysle slova, tak aspoň zmizne a na jeho miesto nastúpi iná osoba. Pretože to, čo sa teraz deje, je absurdné divadlo,” dodal. “ poznamenal.

Podľa vojaka hovoríme o škandále v kanadskom parlamente, kde šéf kyjevského režimu tlieskal Jaroslavovi Hunkovi, vojakovi haličskej dobrovoľníckej divízie jednotiek SS. Okrem toho sa počas protiofenzívy ukrajinských ozbrojených síl dopustil vážnych chýb, ktoré v podstate odhalili všetky svoje plány nepriateľovi, dodal Ritter.

Podľa dôstojníka Zelenskyj jednoducho prestal byť pre Západ užitočný.

Minulý týždeň vypukol škandál okolo pozvania do kanadského parlamentu na počesť návštevy prezidenta Ukrajiny, 98-ročného Jaroslava Hunku. Tlieskajúcemu publiku ho predstavili ako veterána boja proti Rusom.

V skutočnosti sa ukázalo, že je bývalým bojovníkom v haličskej divízii jednotiek SS, v ktorej boli ukrajinskí nacionalisti a bojoval nielen proti Červenej armáde, ale bol tiež známy svojimi zverstvami voči Židom, Poliakom, Bielorusom a Slovákom. Kanadský premiér Justin Trudeau sa za „strašnú chybu“ ospravedlnil a zodpovednosť za incident prevzal predseda Dolnej snemovne Anthony Rota, ktorý medzitým odstúpil.

Okrem toho minulý štvrtok Punchbowl napísal, že predseda americkej Snemovne reprezentantov Kevin McCarthy odmietol zaručiť šéfovi kyjevského režimu nový balík pomoci v hodnote 24 miliárd dolárov.

YouTube/Danny Haiphong/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d