Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO, které drtí celou klimatickou propagandu: Díky vyšším hodnotám CO2 ve vzduchu došlo ke 30% nárůstu vegetace na naší planetě

Klimatickým alarmistům se nebude líbit video, které včera zveřejnil twitterový účet HumanProgress.org: článek z roku 2016 publikovaný  v Nature  32 autory z 24 institucí v 8 zemích odhalil, že analýza satelitních dat ukazuje, že za 14 let došlo k 30% nárůstu zelené vegetace.

Všechny, kdo věří propagandě razící nesmysly o změně klimatu způsobené CO2, který je produkován díky lidské činnosti, je třeba považovat za nevzdělané hlupáky neznající základní přírodní zákonitosti.

Tedy čím více CO2, tím lepší prostředí pro rostliny. Čím lepší prostředí pro rostliny, tím více potravy pro lidi i zvířata. Proto všichni ti, kdo řeší „uhlíkovou stopu“ a podobné nesmysly, ve skutečnosti jen podporují pro přírodu i planetu extrémně škodlivou agendu.

Klimatickým alarmistům se nebude líbit video, které včera zveřejnil twitterový účet HumanProgress.org: článek z roku 2016 publikovaný  v Nature  32 autory z 24 institucí v 8 zemích odhalil, že analýza satelitních dat ukazuje, že za 14 let došlo k 30% nárůstu zelené vegetace.

Tato analýza je v souladu s vědou na úrovni základní školy, stejně jako s prohlášeními spoluzakladatele a ředitele společnosti Green Peace co2coalition.org, Dr. Patricka Moora, během rozhovoru:

„Jedním z mých poslání je postavit na hlavu myšlenku, že oxid uhličitý je znečišťující látka a nějakým způsobem nebezpečná, když ve skutečnosti je nejdůležitější živinou pro veškerý život na Zemi. Bez něj by to byla mrtvá planeta.

Říkám, že oxid uhličitý je nejen dobrý, ale i nezbytný. A je dobře, že vypouštíme do atmosféry více oxidu uhličitého, protože před naším příchodem docházel oxid uhličitý. Kdybychom měli definitivní důkaz, že CO2 způsobuje vážné problémy, a mohli bychom to dokázat, nemyslíte, že by to někde napsali na kus papíru, aby si to lidé mohli přečíst? Nemají definitivní důkaz.“

HumanProgress.org o víkendu zveřejnil video, které tvrdí došlo ke 14% nárůstu zelené vegetace za posledních 30 let. Video uvádí, že 70% tohoto nárůstu je připisováno CO2 ve vzduchu, a že vegetace se každoročně zvyšovala od roku 1982 do roku 2009.

Nárůst se rovná dvěma pevninám o velikosti Spojených států v nové zelené vegetaci.

„Ozelenění“ má největší dopad v suchých oblastech, kde mají vysoké teploty a vyšší koncentraci CO2. To pomáhá rostlinám zadržovat více vody během transpirace, což pomůže během suchých období.

Zvýšené množství CO2 má za následek vyšší výnosy plodin, což se rovná většímu množství potravin a prosperující divoké zvěři. Video tvrdí, že za posledních 30 let došlo ke zvýšení výnosů plodin o více než 3 biliony dolarů.

Zdroj: necenzurovanapravda.cz

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: