Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Exminister zdravotníctva Krajčí, ktorý šialenými opatreniami terorizoval počas covidizmu Slovákov, sa v čase nadchádzajúceho vyšetrovania zločinov Doby covidovej bráni ako sociopat a z páchateľa zločinu robí obeť.

MUDr. Bukovský mu pripomenul ako silne je odtrhnutý od reality a čo všetko počas plandémie napáchal: „Nie, pán Krajčí, za to, čo ste Vy osobne, Matovič, Mikas, Vaši odborní poradcovia, štátom platené médiá a povzbudení psychopati spáchali v celej spoločnosti, je ľudská spravodlivosť nedosiahnuteľná!“

Matovičov klon a covidový arcizločinec Marek Krajčí, ktorý ako minister zdravotníctva SR v rokoch 2020 a 2021 zavádzal totalitné protipandemické opatrenia, potlačoval slobodnú diskusiu, terorizoval Slovákov nútením do nosenia rúšok, testovania a zavádzaním lockdownov likvidoval životy a ekonomiku štátu, reagoval na vyšetrovanie zločinov napáchaných počas Doby covidovej ako kovaný sociopat, ktorý z páchateľa zločinu spravil obeť. Vraj „ak je spravodlivosť v tejto krajine, tak by nám mali ešte poďakovať a rehabilitovať nás.“ Lekár MUDr. Igor Bukovský, PhD. vo svojom videoblogu reaguje na jeho šokujúce vyjadrenia.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí, ktorý do veľkej miery riadil situáciu v krajine počas koronakrízy v rokoch 2020 – 2021, sa vyjadril pre spravodajskú televíziu ta3 k téme vyšetrenia následkov a súvislostí tzv. protipandemických opatrení, politických rozhodnutí a pôsobení médií od marca 2020. V jeho vyjadrení zaznela zmes neprávd aj otvorených lží. V jeho prejave sú badateľné výrazné obavy. Čoho sa bojí, vie zrejme najlepšie on sám.

Na záver povedal: „Ak je spravodlivosť v tejto krajine, tak by nám mali ešte poďakovať a rehabilitovať nás.“

Nie, pán Krajčí, za to, čo ste Vy osobne, Vaši odborní poradcovia, Váš Hlavný hygienik, váš bývalý predseda vlády, štátom platené médiá a povzbudení psychopati spáchali v celej spoločnosti, je ľudská spravodlivosť nedosiahnuteľná. Ak cítite hlbokú bázeň z Boha, nemusíte mať strach z toho, čo o Vašich činoch a pohnútkach zistia iní ľudia.

Toto sú niektoré z tých Vašich činov, ktoré sme takmer všetci videli na vlastné oči:

• za Vašich „ministerských čias“ nebola pacientom s infekciou C-19 nebola poskytovaná primeraná ambulantná zdravotná starostlivosť

• za Vašich „ministerských čias“ boli aktívne potláčané/zanedbávané informácie o účinnej prevencii a možnej liečbe ochorenia C-19

• za Vašich „ministerských čias“ bol zásadne narušený celý systém poskytovania zdravotnej starostlivosti a v dôsledku toho bola zanedbaná včasná diagnostika aj liečba závažných ochorení, všeobecná aj špecializovaná ambulantná starostlivosť, dlhodobo plánované operácie a pod.

• za Vašich „ministerských čias“ boli prijaté a nezákonne vynucované vedecky nepodložené alebo nedostatočne podložené tzv. protipandemické opatrenia, opakovane dochádzalo k porušovaniu zákonov aj Ústavy SR a strašeniu aj šikanovaniu slobodných občanov, vrátane malých detí

• za Vašich „ministerských čias“ došlo k zastaveniu odbornej diskusie o novom ochorení C-19, boli násilne a nezákonne potlačené až umlčané kritické hlasy a názory, ktoré mohli podporiť nielen formuláciu lepších opatrení ale aj lepšiu akceptáciu naozaj zmysluplných opatrení v spoločnosti Som preto presvedčený, že Vaša interpretácia reality o udalostiach v rokoch 2020 – 2021 je účelová a popiera samotnú realitu.

Podľa mňa neexistuje žiadny dôvod, aby vám KTOKOĽVEK za niečo z toho mal ďakovať. A namiesto rehabilitácie, ktorá je vyhradená tým, ktorí boli neprávom poškodení, by ste aj za túto časť svojho života mali počítať so spravodlivým ľudským aj Božím súdom.

Viac vo videu:

Vynálezca mRNA technológie Dr. Robert Malone na stretnutí odborníkov na tému Pandémie Covid-19, vakcinácii a jej následkoch v britskom parlamente dňa 4. decembra 2023 vyhlásil, že počas korona-hystérie došlo k psychologickej operácii a masívnej propagande. Zároveň priznal existenciu armádnej technológie schopnej vyzbrojiť patogény, ktorú v súčasnosti dokáže reprodukovať každý vzdelaný biológ.

Varoval tiež pred hrozbami, ktoré sa už v čase covidovej hystérie uplatnili ako prehnaná reakcia vlád po celom svete na koronavírus. Ľuďom sa v rámci tohto postupu podľa neho klamalo o účinnosti vakcín, čím došlo k porušeniu Norimberského kódexu, tým pádom k nerešpektovaniu ľudskej dôstojnosti a jeho vedecký odbor sa týmito praktikami sám zdecimoval.

Dr. Robert Malone bol v popredí vývoja technológie mRNA, ktorá vytvorila základ dnešných vakcín od farmaceutických firiem Pfizer/BioNTech a Moderna. Špecializoval sa aj na výskum liečiv a opätovného použitia liekov. Vlády a korporátne médiá po celom svete ho počas Doby covidizmu označili za konšpirátora, napriek tomu, že on sám ako lekár a vedec bol vývojárom tejto technológie a bol zasvätený do informácií, ktoré vie len úzky okruh zainteresovaných ľudí a odborníkov.

Zdroj: YouTube Dr. Igor Bukovský: Život a svet / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d