Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

To, čo stvára opozícia smerom k našej vláde už nie je ani komické, ale je to skôr tragikomické. A hlavnými „tragédmi“ sú tak členovia Progresívneho Slovenska, ktorí pravidelne žalujú v europarlamente, ako aj liberáli z SaS, na ktorých to platí rovnako, ale najmä členovia hnutia OĽaNO, ktorí sa dokonca premenovali na Slovensko.

Nekorunovanou kráľovnou kritiky a útokov na koalíciu je však šéfka strany Za ľudí, ktorá ju svojím „umením“ takmer vyľudnila.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Výzva pridať sa mieri aj k prezidentke

Veronika Remišová sa pasovala do úlohy „pani dokonalej“ už vo vládach Igora Matoviča a Eduarda Hegera, a svoju pozíciu nehodlá opustiť ani teraz, keď je v opozícii. Ba práve naopak, stáva sa ešte dokonalejšou. Až na ten rozdiel, že jej prestáva slúžiť pamäť. Úplne z nej totiž vymazala to, čo robila ona a jej parťáci z OĽaNO pri „demokratických“ zatváraniach nepohodlných ľudí, z tvárí ktorých si dokonca spravila pexeso. Toto nenapadlo ani tých najotrlejších mafiánov v USA či Taliansku.

A svoju dokonalosť a genialitu povýšila na titul Mrs. Žalobaba, pretože jej slzy už utierajú aj v Mekke „demokratického“ europarlamentu – v Bruseli „Ide o všetko, o našu európsku budúcnosť Slovenska!“ napísala Veronika Remišová v krátkom statuse, ku ktorému pripojila aj video. „Robert Fico, Peter Pellegrini a Andrej Danko sa rozhodli zmrzačiť právny štát. Preto sme sa rozhodli obrátiť sa na predsedníčku Európskej komisie, na eurokomisára pre spravodlivosť a hlavne na hlavnú európsku prokurátorku Lauru Kövesi,“ oznamuje v zostrihu videa z tlačovej konferencie opozície šéfka strany Za ľudí.

Opoziční politici zároveň vyzvali prezidentku Čaputovú, aby „pridala svoj hlas k tomuto mimoriadne ťažkému zápasu, keď sa Robert Fico a jeho kumpáni rozhodli zvalcovať právny štát, pretože tento zápas, čo bojujeme, je zápas o európsku budúcnosť“.

Zdroj: FB / Veronika Remišová/ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d