Slovanské Noviny

28. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Slováci z času na čas riešia prešľapy politikov, ktoré sú ako z nepodareného filmu.

Pred pár dňami to bola najskôr nehoda podpredsedu parlamentu a šéfa národniarov Andreja Danka, neskôr poslanca parlamentu za Progresívne Slovensko Tomáša Hellebrandta, ktorý zdravotníkom v žilinskej nemocnice zatajil svoju nákazlivú chorobu. A ako vždy, korunu tomu všetkému dal „objektívny“ televízny moderátor z TA3 Richard Dírer.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Objektívny“ Dírer „vytočil“ Danka

Richard Dírer je známy svojimi tendenčnými komentármi pred začiatkom svojich televíznych debát, v ktorých sa zakaždým hrá za nositeľa pravdy, oprávneného kritika a zástancu „utláčaných“. Tentokrát mal opäť potrebu kopnúť si do šéfa národniarov Andreja Danka, ktorého znovu spomenul v súvislosti s jeho nehodou, pri ktorej autom narazil a zničil semafor na jednej z bratislavských križovatiek. Prirodzene, neuniklo to pozornosti „trafenej husi“, a tak Andrej Danko venoval dúhovému šíriteľovi pravdy krátke video.

Danko hneď v úvode priznáva, že mu ľudia písali ako do neho Dírer v diskusnej relácii zavŕtal. „Za semafor, za ohnuté železo, ktoré je zaplatené, opravené. Nikomu sa nič nestalo a ja, samozrejme, čakám na rozhodnutie vo veci,“ konštatuje šéf národniarov, podľa ktorého rozprávajú síce o nejakých videách, ale môžu ich všetky zverejniť. „Čo ma najviac mrzí je to, že Dírer bol opäť neobjektívny. Netají svoju orientáciu, a možno by sa mal skôr pozrieť na to, prečo Hellebrandt zatajil svoj zdravotný stav. Oni sú proste raz takí. Progresívci, alebo, nazvime ich títo iní ľudia, držia pokope a vytvárajú atmosféru napätia, atmosféru strachu,“ hovorí ďalej Danko.

„Pán Dírer, veľmi rád sa o semafore s vami porozprávam, ale ak chcete riešiť semafor, riešte aj ľahkovážnosť Hellebrandta. Riešte to, či je tam vedené trestné stíhanie, pretože pán Hellebrandt aj so Šimečkom tento národ oklamali. Tajili niečo, čo mohlo ohroziť život a zdravie iných ľudí. Na rozdiel od nich, ja som nikomu neublížil,“ obrátil pozornosť Andrej Danko smerom na oboch pánov z Progresívneho Slovenska. „Takže, pán Dírer, teším sa na vás a zvažujte slová. Keď nedokážete byť objektívny, tak svoju profesiu nerobte,“ odkázal na samý záver šéf národniarov „objektívemu“ televíznemu moderátorovi.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d