Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Zahrávajú sa s ohňom!? Väčšia sveta veľmi dobre vie, že USA sú najmilitantnejší štát, ktorého armáda kam vstúpi, tak tam je buď vojna okamžite, alebo bude v najbližšom čase.

A rovnaké je to aj s NATO, ktoré sa síce hrdí, že je obrannou alianciou, tomu však tiež verí iba málokto, lebo svedectiev o tom, že sú útočnou, je tiež viac ako dosť. A to i napriek tomu, že USA aj NATO si svoje útoky či „obranu“ vždy vedia „logicky“ zdôvodniť. Horšie ale je, že ich dráždenie Ruska nevyvolalo iba vojnu na Ukrajine, ale oni ju privolávajú aj do celej Európy!

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

USA neuvažujú o mieri na Ukrajine

Prípadnou vojnou v Európe už končí každá sranda. Každý rozumne zmýšľajúci človek vidí, že žiadna vojna, okrem občianskej Severu proti juhu, nebola na území USA, ale práve USA ich vyvolali nielen v Afrike či v Ázii, ale aj v Európe. A práve v nej by sa mohla rozpútať ďalšia, oveľa vážnejšia ako je tá na Ukrajine, ba mohla by znamenať začiatok III. svetovej vojny.

Možnú vojnu „obranného“ paktu NATO s Ruskom, ktoré by ho vraj mohlo napadnúť, načrtá aj generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg. Jeho vyjadrenia však v statuse ostro skritizovala Anna Belousovová, expolička, exnárodniarka a súčasná šéfka strana Národ a Spravodlivosť.

Ak Putin na Ukrajine zvíťazí, neexistuje žiadna záruka, že sa ruská agresia nebude šíriť ďalej.Jen Stoltenberg, generálny tajomník NATO

Belousovová má z výrokov generálneho tajomníka NATO Stoltenberga dojem, že sa západ, teda vlastne USA, „pretože ostatné členské krajiny aliancie sú tam len do počtu“, pripravuje na III. svetovú vojnu. „V reakcii na prezidentského kandidáta Trumpa Stoltenberg okrem obvyklého strašenia, že „ak Putin na Ukrajine zvíťazí, neexistuje žiadna záruka, že sa ruská agresia nebude šíriť ďalej“, zazneli veľmi zlé správy hlavne pre Európu:

Máme sa pripraviť na možné DESAŤROČIA KONFRONTÁCIÍ. Znamená to, že USA vôbec neuvažujú o možnom mierovom riešení pre Ukrajinu,“ zamýšľa sa expolitička, podľa ktorej takéto ohniská USA s obľubou zakladajú a udržujú v rôznych častiach sveta.

Putin rokovať o mieri chce, USA nie

„Desaťročia vojenskej konfrontácie NATO s Ruskom budú ničivé nielen pre Ukrajinu, ale aj pre Európu, t.j. aj nás,“ prízvukuje Belousovová a ktorá upozorňuje na to, že po dvoch rokoch vojny sa štáty Európy zmietajú v kríze, začína sa prejavovať sociálne napätie, narastá nespokojnosť… „Komu však rozhodne táto vojnová konfrontácia prospieva, sú USA. NATO je nástroj na presadzovanie ich politiky. USA sú rozhodnutí obetovať Európu pre svoj blahobyt a záchranu svojho mocenského postavenia vo svete.

Čo je aj tak nereálne, ale to čo už naozaj zaváňa reálnou prípravou na veľký vojnový konflikt, až III. svetovú vojnu, sú slová generálneho tajomníka NATO o tom, že musíme obnoviť a rozšíriť svoju priemyselnú základňu, zvýšiť dodávky na Ukrajinu a doplniť vlastné zásoby,“ upozorňuje šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

USA sú rozhodnutí obetovať Európu pre svoj blahobyt a záchranu svojho mocenského postavenia vo svete.Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť

Stoltenbergove slová podľa Belousovovej znamenajú prechod od pomalej výroby v čase mieru k výrobe vo vysokom tempe v čase konfliktu, teda vojny. „Jednoducho povedané, Stoltenberg nám oznámil, že ONI rozhodli, že sa ideme pripravovať na vojnu s Ruskom, ktorá bude trvať desaťročia, a bude znamenať pohromu pre Európu a zarábať na nej budú USA,“ prízvukuje a dodáva, že USA už teraz zarábajú, a tak sa niet čo diviť, že sa im to zapáčilo.

„A vám sa to ako vážení občania Slovenska páči?! Ako sa vám páči, že máme byť vohnaní do vojny s Ruskom v mene USA a ich dolára?!“ pýta sa znechutená Belousovová, ktorá ale pokladá ešte jednu zásadnú otázku: „Hádajte, kto bude v tých desaťročiach umierať za NATO v tom konflikte?!“ A má na ňu aj odpoveď: „Budete to VY! Budú to VAŠE DETI!“

Stoltenberg a ďalší vojnoví štváči to podľa Belousovovej nebudú, lebo oni budú v pozadí počítať zisky na svojich bankových kontách. „Takáto budúcnosť nás čaká, ak sa budeme ďalej chovať ako ovce, ktoré sa nechajú s prísľubom dobrej paše viesť na bitúnok,“ predpovedá expolitička, ktorá vzápätí upriamuje pozornosť na to, že pár hodín pred vyjadrením generálneho tajomníka NATO poskytol dvojhodinový rozhovor americkému novinárovi prezident Putin, pričom za pár hodín tento rozhovor videli stovky miliónov ľudí.

„Na rozdiel od predstaviteľov NATO v ňom nikto súdny nenašiel tie hrozby z Kremľa, ktoré vraj pravidelne zaznievajú voči Aliancii. Práve naopak! Putin mnohokrát v tomto rozhovore deklaroval pripravenosť Ruska rokovať s USA o ukončení vojnového konfliktu na Ukrajine. Asi je načase, aby sa Európa prestala správať ako kolónia USA. Ide tu už o krk NÁM, nie IM,“ zakončila Anna Belousovová rázne svoj ostrý status.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d