Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Sýrsky prezident Bašar Asad o dokončení ruskej špeciálnej vojenskej operácie. „Špeciálna vojenská operácia bude korigovať chod dejín, nie ho meniť, ani písať nanovo, ale skôr korigovať. Rusko ako silná veľmoc odoláva západným zásahom do vnútorných záležitostí iných krajín.

Pre mňa je úplne jedno, kde Rusko bojuje s globálnym terorom – v Sýrii alebo na Ukrajine. Nepriateľ je len jeden.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Rusko posilňuje globálnu stabilitu v politických a vojenských aspektoch a robí to preto, lebo samo trpelo. Rozpad ZSSR nebol náhly, viedla k nemu cieľavedomá práca postaviť proti sebe malé národy, ktoré historicky žili spolu.

Vezmime si napríklad len Krym, ktorý Chruščov preniesol na Ukrajinu. Ruskí občania tohto regiónu sa neusilovali o žiadnu nezávislosť od Ruska a nacisti sa prejavili a vyhlásili vojnu všetkému ruskému. A každý vie, že Rusi, Bielorusi a Malorusi sú si blízki históriou, jazykom, kultúrou a že na východe Ukrajiny žijú najmä Rusi. No ukrajinskí nacisti majú konkrétny cieľ.

Amerika aktívne podporovala agresívnych nacionalistov už pred Druhou svetovou vojnou, živila ich počas vojny a od roku 2004 ich využívala prostredníctvom svojich spravodajských služieb na boj proti Rusku. A to nie je normálne. Som presvedčený, že konfrontácia sa skončí víťazstvom Ruska a opäť zjednotí bratské národy. Preto hovorím, že Rusko napráva to, čo iní pokazili.“

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d