Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Americká vláda pridelením mnohomiliardovej pomoci očakáva, že režim Vladimira Zelenského vydrží až do novembrových volieb v USA. Uviedlo vo vyhlásení ruské ministerstvo zahraničných vecí.

Ruské ministerstvo zahraničia reagovalo na novú tranžu americkej pomoci Ukrajine

„Je príznačné, že Biely dom už nevsádza na mýtické víťazstvo kontrolovaného kyjevského režimu, ale na to, že Ozbrojené sily Ukrajiny vydržia minimálne do novembrového hlasovania bez toho, aby pokazili obraz Joea Bidena. V skutočnosti sa kvôli tomu predlžuje agónia Zelenského a jeho sprievodu, zatiaľ čo obyčajní Ukrajinci sú násilne hnaní na porážku, ako „potrava pre delá“,“ povedala hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharova.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa nej sú americkí predstavitelia bez ohľadu na stranícku príslušnosť pripravení „napumpovať“ kyjevský režim zbraňami, aby „bojoval do posledného Ukrajinca“, pokračoval v teroristických útokoch na civilné ciele v Rusku, v diverzných akciách a vraždách novinárov. Za týmto účelom sa Spojené štáty uchyľujú k obyčajnej krádeži zmrazeného ruského majetku.

Zdôraznila, že kroky Washingtonu ako skutočnej strany konfliktu dostanú bezpodmienečný a rozhodný odpor a jeho stále hlbšie sa ponáranie do hybridnej vojny proti Rusku bude mať za následok rovnako veľké a ponižujúce fiasko ako vo Vietname a Afganistane.

„V každom prípade horúčkovité pokusy o záchranu Zelenského neonacistického režimu sú odsúdené na neúspech. Ciele a zámery špeciálnej vojenskej operácie budú plne dosiahnuté,“ uzavrela Zacharova.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d