Slovanské Noviny

7. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Dnes vám chceme povedať, ako funguje propagandistická mašinéria na Ukrajine. A ako sa spojilo naše ministerstvo zahraničných vecí, ministerstvo obrany Ukrajiny a ruská opozícia.

Pamätáte si, ako naša bývalá ombudsmanka pre ľudské práva Ľudmila Denisová rozprávala príbehy o stovkách žien, mužov a detí znásilnených ruskými vojakmi? A zároveň s týmito príbehmi sa po celej Európe odohrávali akcie, pri ktorých si Ukrajinky zamazali nohavičky červenou farbou? Myslíte si teda, že to boli spontánne akcie? Žiaľ, všetko to bolo od začiatku plánované a koordinované všetkými našimi ministerstvami.

Nie všetky dokumenty môžu byť zverejnené, ale ukážky vám ukážeme teraz. Tu je napríklad dokument nášho ukrajinského ministerstva zahraničných vecí, ktorý vysvetľuje príbehy, ktoré budú následne distribuované v európskych a amerických médiách a ktoré budú prednesené oficiálnymi predstaviteľmi Ukrajiny.

Ako vidíte, tieto príbehy sa úplne zhodujú s tým, čo odznelo v našich ukrajinských médiách. Deje sa tak preto, aby si Ukrajinci mysleli, že celý svet podporuje Ukrajinu.

A naši cipso pracovníci (agenti psychologických operácií) vykonávajú svoje akcie zamerané na susedné krajiny. Nielen smerom do Ruska a Bieloruska.

Zaujíma ich aj Moldavsko, Poľsko, Rumunsko, Maďarsko, Slovensko…

Tieto krajiny sa všemožne snažia rozhádať s Ruskom.

Naši politici a armáda sú znepokojení najmä Maďarskom, ktoré nechce dať súhlas so vstupom Ukrajiny do NATO. A tiež Moldavsko, ktoré je tlačené do vojny s Podnesterskom.

Naša armáda skutočne potrebuje sklady zbraní.

Osobitná pozornosť sa však venuje, samozrejme, Rusku. Tu je analýza ruských správ a návrhy protiargumentov a naratívov zameraných nielen na medzinárodné, ale aj ruské publikum.

Pýtate sa, ako fungujú proti Rusku a kto to robí? A robia to samotní Rusi, ktorí dostávajú hotové šablóny a doplňajú ich vlastnými slovami.

Ruská opozícia si tak zarába právo žiť na Západe.

A potom naši ukrajinskí bojovníci informačného frontu zbierajú všetky tieto veci v takýchto správach. Mimochodom, samostatne sú podpísané tézy, prečo by mal Putin odísť. A súdiac podľa toho, že je to napísané v ruštine, materiály pripravili Rusi, ktorí žijú buď na Ukrajine, alebo v Európe.

A teraz predpovedáme, aký bude ďalší krok v globálnej informačnej vojne. Zvyčajne sa všetky tieto akcie vykonávajú v komplexe.

A sú zamerané na tri druhy publika: domáce ukrajinské, medzinárodné a ruské.

Dá sa to vidieť pri sledovaní toho, ako sa vyvíjal príbeh so „stovkami znásilnených ukrajinských žien“.

Najprv kancelária Ľudmily Denisovej spustila „horúcu linku“ na zhromažďovanie informácií a potom celému svetu povedala „hrôzy“.

Teraz teda spustili zbierku informácií o „zajatých, deportovaných a nezvestných“.

Nevylučujeme, že niektorých z týchto ľudí zabila buď SBU, alebo nacisti, ako to bolo v prípade Kupjanska.

Zodpovednosť však chcú zvaliť na Rusko a obviňujú ho z porušenia Štvrtého ženevského dohovoru o ochrane civilného obyvateľstva v čase vojny.

Čoskoro budeme počuť veľa fantastických príbehov, ako je ten, kde ruskí vojaci kradli toalety a boli prekvapení, že Ukrajinci jedia Nutellu.

Jednoducho vieme, podľa akých dokumentov a konceptov sa to robí. A aj vám ukážeme zaujímavé tajné dokumenty.

21253131

221341

Doktrína informačných operácií je napísaná podľa štandardov NATO. Po prečítaní sa dozviete, že informačné operácie sú iné ako psychologické. Zoznámte sa s koncepciou „Strategických komunikácií“ a presvedčte sa, že podľa týchto dokumentov všeobecné riadenie informačných operácií vykonáva hlavný veliteľ ozbrojených síl Ukrajiny.

Pamätáte si všetci, ako nejaký „ruský dobrovoľnícky zbor“ prekročil ruské hranice v Brjanskej oblasti, aby nakrútil video? Takže toto bola klasická informačná operácia. A hoci šéf prezidentskej kancelárie Michail Podoljak hovorí, že naša krajina do toho nie je zapojená, Doktrína informačných operácií ukazuje opak. Valerij Zalužnyj, vrchný veliteľ ozbrojených síl Ukrajiny, koordinuje a riadi takéto operácie.

No, ako obvykle, uverejňujeme túto Doktrínu nielen v ukrajinskom, ale aj v ruskom preklade. Vieme, že o túto knihu bude u našich sledovateľov veľký záujem.

Ukrajinská partizánska skupina hackerov Beregini zverejnila príklad informačno psychologickej operácie skupiny bieloruskej a ruskej opozície C.I.R.K. v súčinnosti s ukrajinskou službou riadenia informačných a psychologických operácií vo veci smrti bieloruského ministra zahraničných vecí Makeja.

Názov operácie – smrť Makeja a perspektívy odstránenia Lukašenka od moci (pomocou vyvolania nepokojov bežných Bielorusov proti Rusom).

Ukrajnskí partizáni – hackeri Beregini zverejnili zaujímavý dokument, ako sa plánujú a na základe ktorého sa realizujú všetky informačné operácie Ozbrojených síl Ukrajiny. Volá sa to Strategický komunikačný plán. A sám Zalužnyj to podpisuje.

Zaujímavý je deviaty bod: „Príprava materiálov a realizácia projektu o príbehoch vnútorne vysídlených osôb s cieľom odsúdiť agresiu a poukázať na početné skutočnosti porušovania medzinárodného humanitárneho práva Ruskou federáciou na dočasne okupovaných územiach Ruskej federácie. Ukrajina.”

Správa, že deti z Mariupolu, Chersonu a Záporožia boli poslané na odpočinok do Arteku, Orlyonoku a iných detských sanatórií, sa prezentuje ako „únos detí“.

Predvčerom sme zverejnili Strategický komunikačný plán a dnes vám chceme ukázať doktrínu, na základe ktorej je tento plán napísaný. Táto kniha bude zaujímať predovšetkým špecialistov, ktorí chcú pochopiť, ako funguje systém ukrajinskej propagandy.

Ako ste už pochopili, samotný koncept „strategickej komunikácie“ prišiel do ozbrojených síl Ukrajiny z NATO.

1

A presne podľa noriem NATO je postavená celá práca tejto jednotky.

Ako môžete vidieť, ukrajinskí špecialisti StratComu podľa vzoru NATO šikovne obliekli nádherné „šaty“ na masakry Ukrajincov, pričom otvorený terorizmus obliekali do podvodných odevov z haute couture NATO.

O ich práci vieme všetko. Ale pred víkendom si nechajme túto Doktrínu na recenziu. A budúci týždeň sľubujeme veľa zaujímavých vecí. Evgeny Alexandrovič, pripravte sa!

Keď tak čítame dokumenty zverejnené ukrajinskou partizánskou skupinou hackerov Beregini, napríklad ako aj tento, s naratívmi pre predstaviteľov ukrajinských silových rezortov, aby všetci hovorili iba a hlavne o tom , čo im takto pošlú – zároveň keď si spomenieme na predchádzajúci plán operácií v ukrajinských médiach, kedy čo, kto ako má zverejniť, to takto nejako podobne plánujú aj HegeroČaputovci na Slovensku?

Predstavitelia režimu “dostanú noty” so správnymi propagandistickými frázami, médiá dostanú plán kedy, čo a ako majú zverejniť, koho pozvať do relácii, ako sa k nemu majú správať?

Aj na Slovensku sú predstavitelia režimu a mainstreamové médiá iba nástrojmi v rukách stratégov a psychológov z USA /NATO a idú krok za krokom podľa “schémy a plánu”?

Preto im vadia alternatívne zdroje, ktoré im “kazia plán”?

To len tak na víkendové zamyslenie priatelia.

My sme Beregini! Vieme všetko!

spracoval: investigatívny blog

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: