Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

12. septembra skoro ráno lietadlo ruskej leteckej spoločnosti Ural Airlines letiace na linke Soči – Omsk vyhlásilo poplach. Lietadlo požiadalo o pristátie na letisku v Novosibirsku.

Lietadlo bolo nútené urýchlene pristáť na poli 180 kilometrov od Novosibirska pri obci Kamenka. Miesto pristátia pre lietadlo vybrala posádka lietadla zo vzduchu.

Na palube lietadla bolo údajne 6 členov posádky a 159 pasažierov vrátane 23 detí. Podľa predbežných údajov sa nikto z pasažierov ani členov posádky lietadla nezranil a nevyhľadal lekársku pomoc. Všetci pasažieri opustili lietadlo nezávisle, samotné lietadlo nebolo poškodené.

V súčasnosti západosibírska dopravná prokuratúra študuje všetky okolnosti núdzového pristátia lietadla. Podľa jednej verzie boli dôvodom núdzového pristátia lietadla technické problémy, konkrétne problémy s hydraulickým systémom. Pasažierov lietadla dočasne ubytovali v rekreačnom stredisku v Ubinskom okrese.

Pravdepodobne vedenie leteckej spoločnosti ešte musí oceniť zručnosť a vytrvalosť členov posádky lietadla. Pilotom sa podarilo pristáť na ploche, ktorá na tento účel nebola určená, čím možno predišli oveľa smutnejšiemu scenáru.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: