Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

O Slovensku takmer výhradne hovorí ako o „tejto krajine“, no o sebe pán Jaroslav Naď (Demokrati) napísal, že je hrdý Slovák. Generál Viktorín (Republika) s údivom reaguje. On? Slovák? Neverím mu ani nos medzi očami!

Jaroslav Naď sa pýši svojou predpoveďou ruskej invázie na Ukrajinu a stále nás presviedča o svojej pravdovravnosti. A tiež o tom, že jeho nezastaví nič. Píše o sebe tiež, že je hrdý Slovák, no výraz Slovensko z jeho úst počuť veľmi zriedka, zato militantných plánov v prípade účasti demokratov vo vláde, má množstvo. Generál vo výslužbe Jozef Viktorín mu však neverí ani slovo, zato pripomína jeho prešľapy voči občanom a teda aj voči Slovensku, zato v prospech mimovládok.

Má vôbec „táto krajina“ meno?

Jaroslav Naď na Facebooku konštatuje, že od neho môžeme očakávať pravdivú komunikáciu na veciach, na ktorých záleží a že on Špeciálnu vojenskú operáciu (ŠVO) predpovedal a bol označený za vojnového štváča. Hrdina Naď však nelenil a aj napriek tomu, že mu nadávali do amerických agentov, zabezpečil potrebnú vojenskú techniku. Nezastavili ho ani vyhrážky rodine či protesty pred domom. A neodradia ho, aby „tejto krajine pomáhal“.

„Som hrdý Slovák a neuhnem ani milimeter pred zloduchmi, ktorí sú ochotní obetovať demokraciu a slobodu občanov pre vlastné záujmy. Bezpečnosť a obranu vnímam ako cennú výsadu a urobím všetko, pre ich posilnenie v prospech nás všetkých,“ konštatuje exminister s tým, že pridáva priorityDemokratov v obrane na ďalšie obdobie.

Plány majú veľké

Patrí medzi ne potrebné navýšenie počtu vojakov; pokračovanie v zásadnej modernizácii; príprava a budovanie vojenskej infraštruktúry; doplnenie skladových zásob munície, výstroja a ďalšej výzbroje, či posilnenie kolektívnej bezpečnosti v rámci Aliancie. To sa bude dopĺňať od správnych predajcov, keď tú politicky nesprávna munícia a technika je už zlikvidovaná na Ukrajine.

Neverí mu ani nos medzi očami

Jozef Viktorín tvrdí, že hoci sa Naď rozcítil a píše o sebe, ako o hrdom Slovákovi, prípadne čo všetko pre Slovákov urobil, nech sa snaží, nenachádza nič pozitívne.

„To, že ľudia sú opice a dezoláti, to áno, to si pamätáme. Totálne rozbitie Ozbrojených síl SR taktiež. Ostatné jeho ‚výsledky‘ radšej ani nespomínam. Takže.. poslanec Naď, vy tu nie ste od včera. Vy ste tu tri roky boli žiaľbohu minister a nikdy ste nepovedali, že ste hrdý Slovák. Tak čože takto zrazu?,“udivene sa pýta Viktorín.

„Že ste hrdý mimovládkar sme počuli každý deň. Ešte aj váš program strany ktorá má čísla na úrovni štatistickej chyby vám je ukradnutý. Potvrdzujete, že viete vymyslieť len to, čo je pre vás dobré, nie pre ľudí. Žijete v presvedčení, že voliči na Slovensku sú takmer povinní vás voliť. Verte mi, že rovnakú chybu už neurobia – už vám nenaletia. Stačilo,“ uzatvára Viktorín.


Zdroj: Facebook | Generál Jozef Viktorín

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: