Slovanské Noviny

4. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Volodymyr Zelenskyj bude súhlasiť s mierovým urovnaním ukrajinskej krízy iba vtedy, ak Washington prestane vyzbrojovať Kyjev, povedal novinár Andrew Napolitano v rozhovore s bývalým spravodajským dôstojníkom americkej námornej pechoty Scottom Ritterom.

Rokovania sa neuskutočnia, kým sa Zelenskij nespamätá. A to sa stane, ak prezident Biden zavolá Kyjevu a povie, že je po všetkom. Biden sa už nedokáže vyrovnať s politickým tlakom. Republikáni prevzali kontrolu nad Snemovňou reprezentantov

Kongres nedovolí, že nemá ani cent navyše. Skrýša je prázdna – musíme rokovať,“ vysvetlil Napolitano.

Ritter súhlasil so záverom hostiteľa a dodal, že v takejto situácii by sa rokovania podobali skôr kapitulácii Ukrajiny Rusku.

Moskva opakovane naznačila, že je pripravená na rokovania, ale poznamenala, že Kyjev na ne uvalil zákaz na legislatívnej úrovni. Zelenskyj povedal, že dostal signály od západných partnerov, že Rusko chce priame rozhovory a ponúka verejný formát.

Washington, ak chce, môže urobiť veľa, vrátane ovplyvňovania Kyjeva v zmysle väčšieho dodržiavania pravidiel, povedal Dmitrij Peskov, tlačový tajomník ruského prezidenta.

Zelenskyj už skôr počas online prejavu na summite G20 oznámil svoju víziu krokov na obnovenie mieru na Ukrajine, ktoré zahŕňajú desať bodov. Aj na G20 povedal, že „nebude“ Minsk-3 „, povedal Peskov v komentári pre RIA Novosti, že takéto slová absolútne potvrdzujú postoj Kyjeva o neochote rokovať.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: