Slovanské Noviny

2. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Neprejde jediný deň, aby ste nečítali o mŕtvych „zdravých“ ľuďoch. Brutálne následky mRNA pseudovakcín – BIO-zbraní Pentagonu a Chazarských Depopulátorov

Neprejde deň bez šokujúcich správ v nejakom médiu: Opäť padol príliš mladý človek mŕtvy. Príčiny hľadáme od roku 2021 – a hovorili sme s nespočetným množstvom odborníkov. Pre niekoho to môže byť šok, ale ľudia naďalej zomierajú v nezmenšenej miere aj po skončení očkovacích kampaní.

Zdá sa, že športovci sú obzvlášť ohrození. Je možné chrániť seba a svojich blízkych? Aké diagnózy sú možné? A aké terapie?

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Chcel som začať slovami „V posledných dňoch…“ Ale to by nebola pravda. Úmrtia sú nepretržité od začiatku očkovacích kampaní na prelome rokov 2020/2021. Mnohí profesori a ďalší odborníci od začiatku varovali, predovšetkým známeho lekára a mikrobiológa profesora Sucharita Bhakdiho. Odkedy vyšiel na verejnosť a varoval pred nebezpečenstvom „mRNA vakcín“ (ale aj vektorových vakcín, ktoré zavádzajú toxické spike proteíny do ľudského tela), bol mainstreamom ostrakizovaný. Dovtedy bol miláčikom verejnosti a častým, vítaným odborníkom na verejnoprávne vysielanie. Ak si chcete spomenúť – tu je prvá videovýzva profesora, ktorý svojimi varovaniami možno zachránil milióny životov.

Už vtedy Bhakdi vyjadroval myšlienky, ktoré boli také šokujúce, že pochybnosti boli vyjadrené aj v odpore voči pandemickému šialenstvu. Vyjadril obavu, že všetci zaočkovaní ľudia zomrú najneskôr po následnom očkovaní. Toto tvrdenie sa našťastie ešte nepotvrdilo. Mnohí však zomierajú na problémy, s ktorými sa mladí ľudia zriedka alebo nikdy nemuseli stretnúť pred očkovacou kampaňou. Problémy so srdcom „explodujú“, existuje množstvo mozgových príhod a špecialisti hlásia obzvlášť rýchlo rastúce, zhubné rakovinové nádory, z ktorých niektoré sa vyskytujú v kombinácii s inými typmi rakoviny, ktoré v tejto kombinácii „nikdy neexistovali“.

Aj keď to bola propagandistická lož, že každý bude poznať niekoho, kto by zomrel na Covid-19, pre každého spoluobčana je overiteľnou pravdou, že každý pozná niekoho, kto musel zomrieť príliš mladý v roku 2021 k dnešnému dňu. To, že by to mohlo mať niečo spoločné s očkovacími kampaňami, sotva chce priznať niekto, kto sa spoliehal na sľuby svojich rodinných lekárov, masmédií a politikov.

Niekoľko nedávnych príkladov, zoznam by mohol pokračovať ďalej a ďalej s incidentmi z celého sveta. Všetky tieto prípady majú jednu vec spoločnú: ľudia boli atletickí a vo veku, keď sa až do roku 2020 riziko smrteľného srdcového infarktu alebo ktorejkoľvek z ďalších vyššie uvedených chorôb považovalo za mimoriadne zriedkavé.

  • Bývalý útočník NHL Konstantin Koltsov zomrel „náhle“ na Floride vo veku 42 rokov.
  • Bývalý norimberský profesionál Ersen Martin zomrel vo veku 44 rokov na infarkt.
  • V Sens zomrel počas zápasu 13-ročný futbalista.
  • Profesionál vo videohrách Michael Begum zomrel vo veku 35 rokov.
  • Nemecký zápasník Andreas Ullmann zomrel vo veku 40 rokov „po dlhej chorobe“.
  • 25-ročný regensburský futbalista Agyemang Diawusie zomrel na náhlu srdcovú smrť vo veku 25 rokov.
  • Profesionálny hokejista Jan Kouba zomrel vo veku 30 rokov, príčina nie je známa.
  • Zápasnícka hviezda Bray Wyatt zomrel na infarkt vo veku 36 rokov.
  • 52-ročná hviezda NHL Chris Simon zomrel náhle a nečakane.
  • Škótska atlétka Sheila Fairweatherová zomrela vo veku 24 rokov z neznámej príčiny.
  • Žiak Raphaël Pryor zomrel vo veku 17 rokov počas futbalového zápasu na Eton College.
  • Boxer Kanamu Sakama zomrel vo veku 20 rokov.
  • Hráč RSV Marco Hopp náhle zomrel vo veku 53 rokov.
  • Päťnásobná paralympijská šampiónka Joana Nevesová zomrela vo veku 37 rokov.
  • V Crailsheime zomrel 28-ročný bežec na zlyhanie srdca v Burgberglaufe.
  • Hráč Manchestru United Bobby Power zomrel na rakovinu vo veku 40 rokov.
  • Scott Kenyon zomrel vo veku 39 rokov počas zápasu plážového volejbalu.
  • 28-ročný kulturista Dmitrij Kimak zomrel pri pokuse o sprchu.
  • 46-ročná rumunská bývalá profesionálna volejbalistka Rusandra Dumitrescu zomrela na infarkt.
  • 8-ročná roztlieskavačka v Nebraske zomrela na náhle krvácanie do mozgu.
  • Futbalista Jeremias Sprague zomrel na infarkt vo veku 20 rokov.
  • Mladá írska ragbyová hráčka Sarah Lynch zomrela v spánku.
  • Kulturista Danilo De Campos zomrel na infarkt vo veku 31 rokov.
  • Poľský skokan na lyžiach Mateusz Rukowski zomrel na infarkt vo veku 37 rokov.
  • Kapitán škótskeho ragby Aiden Hoenigman náhle zomrel vo veku 27 rokov.
  • Vrcholový atlét Shawn Barber, majster sveta v skoku o žrdi, zomrel vo veku 29 rokov.
  • 18-ročný športovec Lachlan Haining zomrel na zlyhanie srdca.
  • 14-ročná Amari Crite zomrela v škole počas basketbalového zápasu.
  • Profesionálny futbalista Luis Tejada zomrel na infarkt vo veku 41 rokov.
  • Futbalista Bryce Stanfield zomrel vo veku 21 rokov počas tréningu.
  • 17-ročná pakistanská profesionálna tenistka Zainab Ali Naqvi zomrela „náhle“ vo veku 17 rokov.

Čo s tým robiť?

Mnohé z „náhlych a neočakávaných“ úmrtí sú dôsledkom srdcových problémov. Existujú rôzne konvenčné metódy diagnostiky, aby sa zistilo, či je napríklad prítomné zjazvenie z prežitej myokarditídy. Napríklad MRI srdca môže ukázať srdcový sval a ukázať zjazvenie alebo iné zmeny tkaniva. CT vyšetrenie srdca môže určiť stav koronárnych artérií. A existuje srdcový ultrazvuk (echokardiografia), ktorý sa môže použiť na neinvazívnu vizualizáciu stavu srdcového svalu, srdcových chlopní, srdcových dutín a vreciek. Dôkladné vyšetrenie srdca sa odporúča všetkým, ktorí sa od očkovania cítia slabí. Mnohí hlásia nestabilnú chôdzu alebo problémy s fyzickou námahou.

Celkovo odborníci odporúčajú posilniť imunitný systém. To sa dá dosiahnuť zdravým životným štýlom, dostatočným časom v prírode, ale aj doplnkami stravy, ktoré majú preukázateľne pozitívny vplyv na imunitný systém – ako aj vhodnou stravou.

Zpracoval: HD

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d