Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Načo dodávať protiraketové systémy Ukrajine, keď ruské rakety môžeme likvidovať aj z územia Nemecka? Tak znie totálne šialený návrh poslancov nemeckého Bundestagu. Informuje o tom RIA Novosti s odvolaním sa na denník Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Zdá sa, že „vtip“ z éry hlbokého socializmu o tom, ako láskaví Záhoráci mávajú na ruské rakety, keď letia nad našim územím naproti americkým Pershingom, sa stáva už nie vtipom, ale desivou realitou.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Nemci sa zbláznili a punktum

Skupina poslancov nemeckého parlamentu podporila myšlienku zostreľovania ruských rakiet nad Ukrajinou z územia krajín NATO. Ako povedal Roderich Kiesewetter , člen opozičnej Kresťanskodemokratickej únie (CDU) , s pomocou „cezhraničnej“ protivzdušnej obrany môžu západné krajiny zostreliť ruské rakety nad Ukrajinou.

Globálnou vojnou „uchránime“ ukrajinský front

„Ukrajinská protivzdušná obrana sa tým odľahčí a umožní jej tak chrániť front,“ – povedal autor šialenstva. Ako príklad poslanec pripomenul kroky americkej, britskej a francúzskej armády pri odrazení útoku Iránu na Izrael v apríli.

Myšlienku podporili aj viacerí poslanci zo strán vládnej „semaforovej“ koalície. Agnieszka Brugger zo strany Zelených označila za „správne“ umiestniť systémy protivzdušnej obrany na hranice krajín susediacich s Ukrajinou, aby pokryli jej západné regióny.

Silou mocou spraviť z Európy ruské terče

„Z dlhodobého hľadiska by sa nemalo vylúčiť poskytovanie protivzdušnej obrany Ukrajine Poľskom a Rumunskom,“ – povedal jej spolustraník, predseda Výboru Bundestagu pre európsku politiku Anton Hofreiter .Poslanec Markus Faber z frakcie Slobodných demokratov (FDP) zas vyjadril názor, že vzdušný priestor nad pohraničnými regiónmi Ukrajiny „v princípe“ môže byť chránený systémami protivzdušnej obrany z území krajín NATO. Zároveň je podľa neho už teraz nedostatok odpaľovacích zariadení a rakiet. (Našťastie – pozn. red. HD.)

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d