Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Pri príležitosti Dňa víťazstva 9. mája som bol opäť hosťom v ruskej medzinárodnej televízii RT a odkázal som ruskému národu, ktorý sa najviac pričinil o naše oslobodenie od fašizmu – spasiba.

Odkázal som, že chceme mier v Európe a odmietame rusofóbiu na Západe. To zase bude Šimečka prskať. Naposledy, keď som dal rozhovor pre RT, tak tu ronil krokodílie slzy a dva dni mi robil reklamu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ešte aj RTVS o tom robila reportáž, že čo si to dovoľujem dávať rozhovory pre ruské médiá. Toto je moja odpoveď, slniečka – ďalší rozhovor. To, čo robí agent Šimečka, nie je žiadne prekvapenie. Také má pokyny zhora. A agenti musia poslúchať. S Rusmi sa nemožno rozprávať, Rusov treba nenávidieť. Tak kážu jeho bossovia, ktorí na vojne zarábajú a chcú ju eskalovať.

My, hrdí slovenskí vlastenci to vidíme inak. Nikdy nezabudneme na obetu Červenej armády. Nechceme vojnu proti Rusku. O tom budú tieto eurovoľby. Či bude v Európe vojna alebo mier. Je to veľmi jednoduché. Protislovenské Sorosčatá (PS) sú vojna, my sme mier. Musíme ich poraziť. Musíme.

Nech sa páči, krátky zostrih aj s titulkami – nech majú Šimečka s Ódorom pokazený 

/ Ľuboš Blaha / Slovanské Noviny /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d