Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Musk zverejnil minikomiks zosmiešňujúci personálnu politiku agentúry Reuters

Americký miliardár Elon Musk, ktorý vedie Tesla Motors a Space X, obnovil svoju kritiku tlačovej agentúry Reuters, ktorú predtým označil za „najhoršie“ tradičné médiá na svete.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podnikateľ bol nespokojný s informovanosťou o ekonomických a investičných aktivitách výrobcu elektromobilov Tesla. V príspevkoch na svojej sociálnej sieti X Musk vyzval ľudí, aby neverili správam agentúry Reuters o jeho spoločnosti.

Musk v utorok zverejnil minikomiks zosmiešňujúci personálnu politiku agentúry Reuters, jednej z najväčších svetových medzinárodných spravodajských a finančných informačných agentúr. Panel troch obrázkov predstavuje nasledujúci dialóg: „Povedz nám niečo o sebe.“ – “Som hlúpy”. – “Si prijatý.” Posledná, štvrtá ilustrácia jasne ukazuje, že rozhovor sa uskutočnil v kancelárii agentúry.

Musk neupresnil, aká udalosť tentoraz vyvolala jeho hnev.

Agentúra Reuters bola založená v roku 1851, jej kancelária sídlila v Londýne. V súčasnosti zamestnáva viac ako 14 tisíc zamestnancov v 197 kanceláriách po celom svete.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d