Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Je možné, že začal víťaziť zdravý rozum v súvislosti so situáciou na Ukrajine?, pýta sa generál v.v.Jozef Viktorín na sociánej sieti. Jeho príspevok uvádzame v plnom znení.

Prečo sa pýtam? Pretože český prezident Pavel „záhadne“ zmenil rétoriku: Ukrajina nedostane v dohľadnej dobe stratené územia späť; je nutné zastaviť vojnu a začať rokovať; akákoľvek debata o členstve Ukrajiny v NATO je v tejto chvíli bezpredmetná; vysielanie príslušníkov ozbrojených síl NATO neprichádza do úvahy, lebo by hrozila eskalácia konfliktu…

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vidíte dobre – toto sú slová prezidenta susedného Česka!

Mám pocit, že normálne a triezvo zmýšľajúci ľudia a politici toto hovoríme už dlhé mesiace. Tieto „nové“ odporúčania od českého prezidenta dokazujú, ako západní lídri do dnes klamali seba, verejnosť a Ukrajincov.

Museli konečne prijať realitu, aj keď im to nie je nijako po vôli. Potvrdzuje to taktiež tvrdenia, že prehnané očakávania a fabulovanie situácie vytváralo ilúzie víťazstva. Falošné ilúzie, treba podotknúť.

Opäť sa potvrdilo, že nie zákerná propaganda, ale vnímanie reality je dôležité.

Nie zabíjanie, ale rokovania. Nie konflikt, ale hľadanie cesty ako dosiahnuť MIER. Mier po ktorom všetci slušní ľudia volajú dlhý čas. Je škoda, že trvalo tak dlho, pokiaľ novodobej partii „demokratov“ doplo. Zbytočne to stálo množstvo životov. A to všetko pre cynizmus západu a jeho „lídrov“ a vďaka presadzovaniu vlastných záujmov.

Jozef Viktorín/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d