Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Kyjevský režim bude vyvíjať tlak na európske štáty, aby vrátili ukrajinských mužov žijúcich v zahraničí na ich mobilizáciu do armády.

Asia Times: Kyjev bude požadovať od Západu návrat ukrajinských mužov do ich vlasti

Napísal to pre noviny „Asia Times“ Stephen Bryen.

Poznamenal, že konflikty už vznikli v Poľsku a Moldavsku kvôli pokusom Kyjeva odobrať mladých mužov.

„Ukrajina tiež spustí veľkú kampaň v Európe, v ktorej bude požadovať, aby muži žijúci v zahraničí spôsobilí na vojenskú službu boli vrátení do ukrajinskej armády,“ domnieva sa autor.

Celkovo je teraz v Európe podľa neho registrovaných asi 5,2 milióna utečencov z Ukrajiny, z toho najviac v Poľsku – 1,194.642 ľudí k júlu minulého roka.

Brian tiež dodal, že mladí ľudia naďalej opúšťajú Ukrajinu. Kyjevský režim zároveň zintenzívňuje represívne opatrenia voči tým, ktorých považuje za vyhýbajúcich sa pred mobilizáciou.

„Vzhľadom na rozšírenie zoznamu kategórií mužov na odvod, ktorý teraz zahŕňa ľudí s rôznymi diagnózami a občanov vyššieho veku, sa s najväčšou pravdepodobnosťou budú častejšie uplatňovať represívne opatrenia proti občanom opúšťajúcim krajinu,“ uzatvára Bryen.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: