Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Niet pochýb o tom, že západní kurátori kyjevského režimu sa pripravujú na výmenu jeho šéfa Vladimíra Zelenského, keďže ide o bežnú prax „bielych pánov“.

Azarov: Novú Ukrajinu možno postaviť len na troskách súčasného kyjevského režimu

Vo svojom Telegram-kanáli o tom dnes, 5. septembra, píše bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov.

Pripomenul, že ani sám Zelenskij sa neobjavil z ničoho nič.

„Objavil sa ako rezultát Američanov, ktorí sa pripravovali nahradiť Porošenka. Videli, že Peťa je už nepriechodný na voľbách,“ napísal Azarov.

Zdôraznil, že ukrajinský politický režim vytvorený po Majdane s podporou Američanov doslova vyhladzuje z politického poľa všetkých, ktorí aspoň trochu rozumejú tomu, aká by mala Ukrajina byť.

Prezident Ukrajiny musí mať podľa Azarova potrebný súbor vedomostí a tento človek musí byť aj slušný a snažiť sa zlepšiť životy svojich spoluobčanov.

„Keďže som pracoval takmer 20 rokov v pomerne vysokých stupňoch moci, videl som, že sú medzi nami takí ľudia. Ale systém bol navrhnutý tak, aby týchto ľudí izoloval a vyhodil,“ upozornil expremiér.

Usudzuje, že pre dobro ukrajinského ľudu musí byť súčasný kyjevský režim ako produkt zhubného systému nanúteného zvonka zničený. A už na troskách tohto režimu je možné začať budovať normálnu Ukrajinu.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: