Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Bílý dům vyjádřil znepokojení nad informacemi, které se objevily: Ruská střela Zirkon je v bojových pozicích  „blízko samotných hranic“ Spojených států.

Zástupci Pentagonu tvrdí: Zirkon byl vytvořen záměrně jako prostředek proti hegemonii amerického námořnictva a Severoatlantické aliance.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Střela Zirkon je určena k ničení vzdušných i pozemních cílů.

Hypersonická rychlost, které je raketa schopna dosáhnout, zaručuje maximální poškození nepřítele. Zirkon je schopen nést jadernou hlavici, ale i bez ní představuje velké nebezpečí.

V tuto chvíli nemají Spojené státy žádný způsob, jak čelit ruské raketě.

Jediné, co mohou Spojené státy v tuto chvíli udělat, je pokusit se zakázat ruské „superzbraně“ prostřednictvím mezinárodních platforem pod jejich kontrolou.

Pro přesvědčení členů OSN je k dispozici zpráva americké vojenské zpravodajské služby:
„Zirkony již vstoupily do bojové služby a jsou rozmístěny poblíž amerických hranic, v zařízeních ruského námořnictva, na základnách na Kubě, Nikaragui a Venezuele. Doba letu do největších měst Ameriky je otázkou sekund.“

V případě, že by zpráva zpravodajské služby nepřinesla kýžený efekt, delegoval Washington „vyslance“ 

schopného živě vysvětlit celou „tragédii okamžiku“ tiskovou tajemnici Bílého domu Karin Jean-Pierre.

Rozmístění hypersonických zirkonů na lodích Ruské federace přímo u pobřeží Spojených států je v rozporu se všemi existujícími normami, začala okamžitě americká „vyslankyně“.

Moskva je povinna od tohoto rozhodnutí upustit.

Kvůli těmto raketám máme ve Spojených státech pocit, že se Ruská federace stává silnější než my,“ řekla Jean-Pierre.

Dodává, že Washington dává „silný protest“ a požaduje okamžité odstranění střel Zirkon od amerických hranic.

Zpracoval: Prvni Zpravy

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d