Slovanské Noviny

7. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Od nepamäti kryštály žiariace a trblietajúce sa všetkými farbami dúhy pútali pozornosť ľudí nepochopiteľným spôsobom. A nielen ako dekorácie. Kryštálom sa pripisovali liečivé vlastnosti, magické pôsobenie na diaľku a dokonca aj schopnosť eliminovať, alebo posilňovať zlo. Historicky sú zaznamenané tragické osudy mnohých majiteľov najznámejších diamantov. Niektoré z kryštálov zmenili mnohých majiteľov a priniesli so sebou zvláštnu súvislú stopu vrážd, iných nešťastí a tragédií.

Náhrdelník z krištáľu a jeho mocné účinky - Magický obchod

Pravé diamanty boli považované za najdrahšie a najcennejšie kamene. Verí sa, že robia svojho majiteľa neporaziteľným, dávajú silu, vytrvalosť a odvahu, chránia pred nepriateľmi a zvyšujú ostrosť mysle. Féničania a Etruskovia oceňovali vlastnosti diamantov a na Východe sa verilo, že z dvoch bojujúcich strán vyhrá tá s väčším diamantom. Možno aj preto každý panovník považoval prítomnosť diamantu impozantnej veľkosti za predpoklad úspechu.

Astrológovia tvrdia, že diamant má pozitívny vplyv na dušu a telo svojho právoplatného majiteľa. Zakúpený kameň si do siedmich rokov zvykne na nového majiteľa a až potom, ak má ten úprimné myšlienky a úmysly, začne mu pomáhať. Ukradnutý alebo nečestne získaný diamant prináša svojim novým majiteľom nešťastie a smolu. Často zomierajú v chudobe alebo násilnou smrťou.

Z dávnych čias pochádza legenda, že Veľký mág a alchymista Albert Veľký zásoboval svojich priateľov, ale aj niektorých európskych panovníkov pravými kryštálmi, pomocou ktorých s nimi mohol udržiavať kontakt na diaľku a dokonca poskytovať pomoc v prípade choroby.

Dlho bola táto legenda považovaná za čistú fikciu a ortodoxní mineralógovia liečivý účinok kryštálov popierali, 20. storočie nám však prinieslo novo „objavené“ vlastnosti kryštálov.

Napríklad sa ukázalo, že ak kryštál umiestnite do vhodného živného roztoku, bude rásť rovnako, ako rastie živá hmota. Kryštály majú aj ďalšiu vlastnosť – obnovu (regeneráciu) narušenej formy. Začiatkom nášho storočia ruský biológ Gurvič objavil vplyv všetkých rastúcich a deliacich sa živých buniek na vyžarovanie ultrafialových kvantov a neskôr bolo objavené aj ich superslabé žiarenie vo viditeľnej, modrozelenej oblasti spektra. Ukázalo sa, že rastúci kryštál tiež vyžaruje rôzne druhy energie, čo sa ukázalo ako akustické signály, rádiové vlny a dokonca aj neutrónové žiarenie.

Slávny vedec M. Vogel, študujúci úžasné vlastnosti kryštálov, patentoval viac ako 200 vynálezov, vrátane počítačovej diskety. Tvrdil, že kryštály sú schopné vnímať ľudské myšlienky a emócie, podobne ako vnímajú rádiové vlny. Z tohto dôvodu sa napríklad v rádiovom inžinierstve aktívne používali kryštály kremeňa. Teraz sa schopnosť kryštálov uchovávať informácie využíva v počítačovej technike.

Nie náhodou kandidát lekárskych vied A. Kljuev poznamenáva, že v kryštálovej štruktúre minerálov a kvapalín už bola uložená biologická forma života a práve z tekutých kryštálov sa objavili prechodné formy života vo forme vírusov a samotné molekuly DNA. Totiž z týchto „tehál“ sa zrodil biologický život na našej planéte.

V kryštalografii je známy aj exotickejší efekt, ktorý zatiaľ nemá presvedčivé vysvetlenie. Ak sa kryštál pestovaný v roztoku obalí tenkou vrstvou kovovej fólie, tak po jeho opätovnom ponorení do roztoku sa na ňom vytvorí rovnaký kryštál. Podobný účinok sa pozoruje aj vtedy, ak sa veľký kryštál, ktorý rastie v roztoku, priloží na stenu nádoby s týmto živným roztokom. Na tomto mieste sa intenzívnejšie objavia nové kryštály v roztoku. Kryštály sú teda schopné prenášať informácie na energetickej úrovni, ovplyvňovať živé bunky hmoty, a to vysvetľuje ich mnohé „magické“ vlastnosti.

V tomto prípade vyrastený kryštál vytvoril nad rastúcim kryštálom akýsi informačno-energetický rámec v podobe energetického poľa, ktoré slúžilo ako urýchľovač rastu. Práve prostredníctvom informácií obsiahnutých v tomto energetickom poli majú kryštály a drahokamy na ľudí priaznivý alebo škodlivý účinok. Navyše treba brať do úvahy, že kryštál, ako každá iná vec, nesie energetickú informáciu všetkých svojich predchádzajúcich majiteľov, len na rozdiel od bežných predmetov, kryštály túto informáciu mnohonásobne zosilňujú vďaka svojim vlastnostiam akumulovať akúkoľvek energiu.

A táto vlastnosť našla aj nepriame vedecké potvrdenie. Ukázalo sa, že kryštál ako akýsi „mozog“ dokáže vnímať a uchovávať obrovské množstvo informácií pre vedu neznámym spôsobom. Rusko už vytvorilo objemový nosič informácií (kryštál), ktorý pojme miliardy informačných jednotiek v jednom kubickom centimetri. V laboratóriách množstva krajín boli vytvorené umelé kryštály, ktoré dokážu uložiť hodinový hudobný soundtrack alebo dokonca krátky videofilm.

Slávny vedec N. Tesla napísal o kryštáloch toto: „V kryštáli máme jasný dôkaz o existencii všeobecného princípu života, a hoci život kryštálu nedokážeme pochopiť, predsa je to živá látka. “

Plne súhlasí s týmto názorom aj kandidát technických vied V. Pravdincev, ktorý poznamenáva: „…aj kryštály sú formou života! Rastú, rodia potomstvo, citlivo reagujú na vonkajšie vplyvy, prispôsobujú sa… Majú dokonca takú špecifickú vlastnosť „živých“ predmetov, ako je regenerácia: ak odlomíte kúsok, kryštál rýchlo obnoví svoj pôvodný tvar. A nedávno sa ukázalo, že niektoré kryštály (napríklad karborundum) dokonca rastú v špirále – ako DNA. A proces zrodu kryštálu začína ako bielkovinové formy života – z mikroskopického bodu, v ktorom sú zakódované všetky informácie o jeho budúcnosti: o štruktúre, fyzikálnych a chemických vlastnostiach, farbe, priehľadnosti, optickej polarizácii a oveľa viac. Vyzerá to tak, že kryštály sú v skutočnosti formou života.“

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

možno ste nepostrehli

%d blogerom sa páči toto: