Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Dozorný výbor Snemovne reprezentantov kontrolovaný republikánskou stranou oznámil útok prezidentovho syna Huntera Bidena na potenciálneho svedka vyšetrovania proti americkému prezidentovi Joeovi Bidenovi.

“Hunter Biden a jeho právnický tím opäť útočí na každého, kto sa otvorene stavia proti Bidenovcom. Tentoraz je ich cieľom Tony Bobulinski, potenciálny svedok nášho vyšetrovania,” uvádza sa na sociálnej sieti výboru.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Výbor dodal, že nemieni tolerovať zastrašovanie svedkov. “Pravda bude známa čoskoro, napriek zastrašovacej taktike Bidenovho tímu,” zdôraznili kongresmani.

V stredu Výbor pre dohľad Snemovne reprezentantov vydal kópiu šeku na 40 000 dolárov vystaveného v septembri 2017 Joeovi Bidenovi. Podľa predsedu výboru, republikána Jamesa Comera, hovoríme o nelegálne legalizovaných prostriedkoch získaných z Číny prostredníctvom množstva spoločností, ktoré vlastnia členovia rodiny Biden, vrátane syna Huntera a brata Jamesa s manželkou Sarah. Samotný šek, adresovaný Joeovi Bidenovi, vydala Sarah Biden za účelom „splatenia dlhu“.

Biden opakovane kategoricky poprel všetky obvinenia a Biely dom označil vyšetrovanie prepojení hlavy štátu s podnikaním jeho syna za „najhoršiu extrémnu politiku.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d