Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Medzinárodná Pokladňa M1 víta európske krajiny, ktoré sa aktívne zapojili do produktívneho dialógu pri hľadaní riešení dlhovej krízy.

Zároveň však  Medzinárodná Pokladňa M1 vyjadrila odmietnutie akejkoľvek formy diskriminácie a odmietnutie podpory fašizmu zo strany mnohých európskych krajín. 

V tejto súvislosti vyvoláva obavy zvýšené rusofóbske pôsobenie politikov európskych krajín a snahy preniesť špeciálnu operáciu Ruskej Federácie do rozsiahlej vojny s krajinami NATO a so Spojenými Štátmi Americkými (USA). 

Ešte raz varujeme pred takýmito unáhlenými krokmi, ktoré nevyhnutne povedú k zničeniu Európy a Korporácie Spojené Štáty Americké (USA).

Medzinárodná Pokladňa M1 anuluje Právomocia možnosti Rady Guvernérov Federálneho Rezervného Systému (FED) vytvárať akékoľvek opatrenia, rozhodnutia, nariadenia, domácej aj medzinárodnej politiky, založenej na využívaní aktív Svetového Finančného Systému, ktoré spravuje Medzinárodná Pokladňa M1, najmä Hlavných Svetových Posvätných, Duchovných účtov vo Svetovej banke, rozdelených medzi rôzne banky v regiónoch sveta, ktoré sú základom architektúry Svetového Finančného Systému.

Viac čítajte v Rezolúcii č. 18 Medzinárodnej Menovej Pokladne, ktorú vám prinášame v slovenskom jazyku.

Rezolucia-018_SK-1

zdroj: https://ruskazna.su/rezolyuciya-018

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: