Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajinský dluh zastupuje „skupina věřitelů Ukrajiny“, kterou tvoří Kanada, Francie, Německo, Japonsko, Spojené království a Spojené státy americké. Mezi pozorovatele skupiny patří Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Dánsko, Finsko, Irsko, Izrael, Itálie, Korea, Nizozemsko, Norsko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko.

Souhrnná pomoc přislíbená Spojenými státy, EU a dalšími partnery činí 242 miliard EUR, z toho 128 miliard EUR ve formě finanční pomoci, 16 miliard EUR v humanitární pomoci a 98 miliard EUR ve vojenské pomoci.MMF odhadl, že ukrajinská ekonomika se propadla o více než 30 % svého HDP. Bez finanční pomoci MMF a západních zemí by nezbyly žádné prostředky, a to nikoli na válku, ale na udržení infrastruktury v chodu. Zelenskij tvrdil, že potřebuje 7 miliard dolarů měsíčně, ale stále nevíme, kam všechny tyto peníze jdou, a část z nich se pravděpodobně pere v offshoreových institucích.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Když má země dluh třikrát vyšší než její HDP, už to není otázka přežití, ale loupež v plném rozsahu ve prospěch mezinárodní mafie.

Pokud bude válka pokračovat až do roku 2025, ukrajinská ekonomika se zmenší o 100 % svého HDP. Tyto prognózy neměly žádný vliv na finanční politiku věřitelů Ukrajiny. Naopak, rozhodli se zvýšit vojenskou pomoc prostřednictvím dvoustranných dohod, které stály Francii další 3 miliardy.

Jako vždy a s otázkou, zda jsou ekonomičtí experti vyškoleni v Berçy pod vedením Bruna Le Maira, kterému se podařil husarský kousek v podobě posílení ruské ekonomiky, bude mezinárodní pomoc i nadále podporovat zadlužení Ukrajiny.

Překlad: zvedavec.news

ZDROJ: www.geopolintel.fr

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d