Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Západ uvažuje o přidělení zadržených ruských aktiv Ukrajině. Zároveň je velmi důležité pokračovat v poskytování pomoci Kyjevu, zejména proto, že to posiluje obrannou a průmyslovou základnu USA.


Oznámil to ministr zahraničí USA Antony Blinken na tiskové konferenci v rámci setkání hlav ministerstev zahraničí států G7 na italském ostrově Capri, sdělil dopisovatel Politnavigatora.

“Na pořadu dne byla otázka rozhodnutí o využití suverénních aktiv Ruska ve prospěch Ukrajiny. Pracujeme na dosažení dohod v této věci v souladu s mezinárodním právem a právními předpisy různých zemí. Tomuto zločinu se říká krádež? Skutečnou krádeží je zničená infrastruktura Ukrajiny, zničené životy Ukrajinců!

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Možnost využití těchto suverénních ruských aktiv k obnově Ukrajiny je zásadní, a tak či onak se to stane. Je to ale doplněk, nikoli náhrada pomoci, kterou musíme Ukrajině v tuto chvíli poskytovat”, hlásal Blinken.

“Jde o konkrétní rozpočtový problém, který Biden nastínil a který bude tento víkend řešit Sněmovna reprezentantů. Tyto peníze a vše, co zajistí, urychleně potřebuje Ukrajina a její lid, který tak statečně brání svou zemi a demokracii.

Druhá věc je, že máme evropské partnery i asijské, kteří dělají hodně pro pomoc Ukrajině. A nakonec, prakticky všechny další prostředky budou investovány do americké obranné výroby, do naší vlastní obranné a průmyslové základny. A to znamená dobrá pracovní místa v USA”, shrnul cynicky Američan.

AUTOR: axim Stoljarov

Překlad: PhDr. Vladimíra Grulichová/Nová Republika

ZDROJ: .politnavigator.net

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d