Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Zatiaľ čo generálny riaditeľ Moderny sa stal multimiliardárom počas éry hystérie Covid. Albert Bourla, notoricky známy obchodník s hadím olejom a konský lekár, ktorý pôsobí ako generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer, je teraz najlepšie plateným manažérom v celom farmaceutickom priemysle.

In Vivo zverejnilo celkový kompenzačný balík pre Bourlu, ktorý vlani dosiahol astronomických 33 miliónov dolárov. Od roku 2019 zarobil len necelých 100 miliónov dolárov. Okrem toho Bourla zarobil desiatky miliónov predajom akcií spoločnosti Pfizer. Na konci minulého roka predal 222 328 akcií spoločnosti Pfizer, pričom získal viac ako 6 miliónov dolárov. V spoločnosti si ponecháva približne štvrť milióna akcií .

Kredit: In vivo

Pod jeho „vedením“, zatiaľ čo od roku 2019 pôsobil ako generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer, Bourla spolupracoval s Trumpovou administratívou a Bidenovou správou (spolu s nespočetnými ďalšími krajinami) na ukoristení miliárd dolárov z pokladníc desiatok krajín, pričom uzatváral dohody, v rámci ktorých spoločnosť Pfizer poskytla „bezplatná vakcína“, ktorá presmerovala všetky ich náklady na daňových poplatníkov namiesto spoločnosti Pfizer. Okrem toho, všetky zisky vytvorené z výstrelov išli priamo spoločnosti Pfizer, čo umožnilo gigantu Pharma zverejňovať rekordné zisky rok čo rok.

Takmer všetky zisky spoločnosti Pfizer od začiatku éry covidovej hystérie pochádzajú z jej mRNA injekcií a konských piluliek, ktoré nesú značku Paxlovid. Bez COVID-19 by spoločnosť Pfizer od roku 2019 nedosiahla žiadny čistý príjem.

Výmenou za miliardy dolárov vo fondoch daňových poplatníkov mala spoločnosť Pfizer poskytnúť imunizačný a účinný prostriedok, ktorý by zastavil vírus z Wuhanu. Pfizeru sa podarilo oklamať masy tým, že sa dopustil štatistického pochybenia a priameho podvodu. Pri ďalšom propagovaní vakcín Pfizer sa Bourla často zapájal do podvodných marketingových praktík, pričom bežne nepravdivo tvrdil, že “vakcíny” mRNA od spoločnosti Pfizer bol podobný ako liek na koronavírus.

Nielenže ich „vakcína“ nedokázala dosiahnuť žiadny pozitívny vplyv alebo akúkoľvek preukázanú schopnosť zastaviť šnupanie, ale ukázalo sa, že vykazuje bezprecedentné portfólio vedľajších účinkov.

Smutné je, že Bourla nie je ani zďaleka jediný výkonný riaditeľ Pharma, ktorý zarába veľa peňazí predajom produktov z hadieho oleja.

Stephane Bancel, generálny riaditeľ spoločnosti Moderna, sa počas éry Covid-19 stal miliardárom vďaka svojmu veľkému majetkovému podielu v spoločnosti.

Zdroj: cez Forbes

Bancel tiež zinkasuje takmer 20 miliónov dolárov ročne ako kompenzáciu na In vivo.

Jordan Schachtel

Pôvodný zdroj tohto článku je The Dossier

dossier.today/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: